• Ogłoszenie:

Nie mogę rozgryść dalej piosenki happysadu, mam tab

Miejsce dla miłośników każdego rodzaju muzyki. Koncerty, zespoły, wokaliści, recenzje płyt.

Nie mogę rozgryść dalej piosenki happysadu, mam tab

Postprzez Bialko0019 12 Maj 2010, 17:36

reklama
Witam.

Nie mogę rozgryźć piosenki do końca - Happysad - taką wodą być


Mam tab, ale w miejscu oznacozny | ni cholery nie daję rady , nie czuję dalej tego utworu.. Może taby coś złe ?

Kod: Zaznacz wszystko
e----------------------------------------------------|-----------------------------------------
H----------------------------------------------------|----------------------------------------
G-----2--0h2-1------------2-0h2-1------------3---|----0---0h2--------2-------------------
D---3----------5s3------0---------5s3------3---3--|------2-----2----3------------5---------
A-3-------------------0------------------1----------|3------------ 3-------------6--------6---
E---------------------------------------------------- |-------------------------5--------5-----

Może ktoś pomóc ? Czy to napewno dobrze jest zapisane, po tej | pionowej kresce ?


Dodano 12.05.2010 17:37:21:
PS. Jeśli się źle wyświetla, to http://www.chords.pl/chwyty/happysad/13498,taka_woda_byc_tab/#13498 tutaj cała wersja ?
Piszę bo chce pomóc, jeżeli się pomylę - popraw mnie :banan:
===========
Poszukuję osoby do wymienienia się bannerem, linkiem, boksem czy buttonem. ! REKLAMA ZA DARMO ! PISZ NA PW !
Awatar użytkownika
Bialko0019
 
Posty: 739
Dołączenie: 10 Lut 2007, 22:47
Miejscowość: Radom
Pochwały: 36



Powróć do Muzyka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość