• Ogłoszenie:

Napisy w filmie są za nisko

Miejsce dla każdego kinomanka. Zwiastuny, opinie, recenzje, efekty specjalne. Kochasz Kino - weź udział w dyskusji :)

Napisy w filmie są za nisko

Postprzez czupkolandja 24 Cze 2015, 18:27

reklama
Witam
Mam problem z napisami w filmie. Są one za nisko, a właściwie można stwierdzić ich obecność jedynie po delikatnym pojawianiu się ich górnej krawędzi u dołu filmu. Napisy są w jednym folderze z filmem w formacie zarówno .txt jak i .srt. Odtwarzacz to WMP. Dodam też, że wcześniej napisy w tym filmie działały bez zarzutu. Nie instalowałem żadnych kodeków. Próbowałem zmienić pozycję napisów poprzez ffdshow, ale bez skutecznie. Być może dlatego, że coś się przestawiło w kodeku który już mam w systemie i dlatego ffdshow nie reaguje, jednak tak jak wspomniałem wyżej - żadnych kodeków nie instalowałem. VLC też nie pomógł. Wydaje mi się, że powód jest banalny, jednak nie mogę znaleźć rozwiązania.

Z góry dziękuję za pomoc
Pozdrawiam
Intel Dual-Core 3.2Ghz / Goodram 4gb / Toshiba 500gb / Nividia GeForce 9600GT 1024mb / OCZ Stealth XStream 600W
Awatar użytkownika
czupkolandja
~user
 
Posty: 248
Dołączenie: 20 Lis 2008, 16:27
Pochwały: 1



Powróć do Filmy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości