• Ogłoszenie:

Nagrywanie kaset magnetofonowych na kompa

Miejsce dla miłośników każdego rodzaju muzyki. Koncerty, zespoły, wokaliści, recenzje płyt.

Nagrywanie kaset magnetofonowych na kompa

Postprzez wakabajahiszi 10 Wrz 2009, 21:32

reklama
Witam wszystkich
Jak skonfigurować kartę dźwiękową tak aby można było przegrać materiał z kasety na mp3
mam program AUDACITY oraz AUDIO RECORDER PRO ale żaden z tych softów nie otrzymuje sygnału z decka
Deck jest podpięty pod wejście w kompie line in i nic? próbowałem także wejścia mic i nic
Czy ktoś z szanownych forumowiczów już kiedyś spotkał się z tym problemem-jeżeli tak to bardzo uprzejmie proszę o szczegółową pomoc!?
mam naprawdę unikatową kolekcję kaset i szkoda tego nie zarchiwizować cyfrowo.
jak włączyć albo jak wejść w ustawienia wejścia line in?
wakabajahiszi
~user
 
Posty: 39
Dołączenie: 05 Mar 2009, 22:41



Nagrywanie kaset magnetofonowych na kompa

Postprzez kahoona 10 Wrz 2009, 22:11

Kod: Zaznacz wszystko
Wejście liniowe karty dźwiękowej jest w Viście domyślnie wyciszone. To oznacza, że po podłączeniu urządzenia do tego portu nie będzie odtwarzany z niego na komputerze żaden dźwięk do momentu włączenia dźwięku dla wejścia liniowego karty dźwiękowej.
Większość kart dźwiękowych jest wyposażonych w co najmniej jedno wyjściowe złącze liniowe do podłączenia głośników i jedno wejściowe złącze liniowe do podłączenia wejściowego urządzenia audio
   
Aby włączyć dźwięk dla wejścia liniowego
   
1. Otwórz okno Urządzenia audio i kompozycje dźwiękowe, klikając przycisk Start przycisku Uruchom, opcję Panel sterowania, Sprzęt i dźwięk, a następnie klikając Dźwięk.
2. Na karcie Odtwarzanie kliknij opcję Głośniki, a następnie kliknij opcję Właściwości.
3. Kliknij kartę Poziomy, a następnie w obszarze Wejście liniowe kliknij przycisk Wycisz przycisku Wycisz, aby włączyć dźwięk dla wejścia liniowego.
...no to żegnam... i kropka.
kahoona
~user
 
Posty: 5637
Dołączenie: 24 Kwi 2006, 10:19
Pochwały: 475



Nagrywanie kaset magnetofonowych na kompa

Postprzez wakabajahiszi 13 Wrz 2009, 14:56

Kahoona zrobiłem wszystko jak opisałeś ale w karcie Poziomy jest tylko suwak do ustawienia poziomu dźwięku dla głośników i słuchawek :(
Wyjście liniowe jest napewno(czy może być nie podpięte :?: )
tutaj jest link do zdjęcia kompa który posiadam
http://www.vobis.pl/oferta/komputery_stacjonarne/dom/702406_vp_e4500_star.aspx
wakabajahiszi
~user
 
Posty: 39
Dołączenie: 05 Mar 2009, 22:41



Nagrywanie kaset magnetofonowych na kompa

Postprzez dfmce 22 Wrz 2009, 18:42

Jak nie masz pewności czy podpięte to podłączaj z tyłu.Nie masz czasem dodatkowego programu do obsługi sterowników dźwięku?Nie myl wyjścia z wejściem .To musi działać pod Line-in ,niebieskim.Cudów nie ma.
Awatar użytkownika
dfmce
~user
 
Posty: 185
Dołączenie: 03 Sty 2006, 18:11
Pochwały: 9




Powróć do Muzyka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości