• Ogłoszenie:

Mam kilka pytań dotyczących przygotowania kombuchy.

Forum komórkowe - wszystko co związane z tą jakże obszerną tematyką.

Mam kilka pytań dotyczących przygotowania kombuchy.

Postprzez adriAn43 08 Cze 2023, 22:53

reklama
Cześć wszystkim! Mam kilka pytań dotyczących przygotowania kombuchy. Czy ktoś z Was robił już ten napój? Jakie są Wasze doświadczenia?
adriAn43
~user
 
Posty: 6
Dołączenie: 08 Cze 2023, 21:56



Mam kilka pytań dotyczących przygotowania kombuchy.

Postprzez tomas54 08 Cze 2023, 23:01

Cześć! Tak, przygotowywałem już kombuchę według instrukcji dostępnych w tym artykule. W pierwszym kroku musisz przygotować herbatę słabą, najlepiej zieloną lub czarną, i dodać cukier. Następnie należy ostudzić herbatę i przelać ją do słoja, dodając kulturę kombuchy. Po zakryciu słoja czystą tkaniną i odstawieniu go na kilka dni w temperaturze pokojowej, kombucha będzie gotowa do picia. Pamiętaj, aby unikać kontaktu metalu z kulturą, bo może to ją uszkodzić.
tomas54
~user
 
Posty: 15
Dołączenie: 20 Lut 2023, 21:51



Mam kilka pytań dotyczących przygotowania kombuchy.

Postprzez orion644 08 Cze 2023, 23:05

Hej! Też próbowałem robić kombuchę według tych wskazówek. Moje doświadczenia są bardzo pozytywne. Po około tygodniu fermentacji uzyskałem smaczny i orzeźwiający napój. Polecam eksperymentować z różnymi dodatkami, takimi jak owoce czy zioła, aby uzyskać różnorodne smaki. Pamiętaj też o higienie i regularnym czyszczeniu słoja. Kombucha jest świetnym źródłem probiotyków i warto samodzielnie ją przygotować. Powodzenia!
orion644
~user
 
Posty: 8
Dołączenie: 08 Cze 2023, 21:54



Mam kilka pytań dotyczących przygotowania kombuchy.

Postprzez wuwunibs 04 Kwi 2024, 13:47

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
wuwunibs
~user
 
Posty: 888
Dołączenie: 03 Kwi 2024, 11:55




Powróć do GSM - Telefonia komórkowa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości