• Ogłoszenie:

Liteon ihas 124b + xdg3

Konsole nowej generacji, konsole stacjonarne, specyfikacje techniczne.
Ogólna dyskusja na temat konsol oraz emulacji.

Liteon ihas 124b + xdg3

Postprzez szelka 03 Lut 2012, 21:36

reklama
Witam.Czy zna ktoś miejsce gdzie się znajduje jakiś porządny tutorial na temat nagrywania xdg3?Dużo tego można znaleść w internecie ale strasznie porozrzucane i opisy są bardzo różne.Zakupiłem liteona ihas 124b iXtreme Burner Max,nagrywam na verbatimach w najnowszym imgburn,stosuje wszystkie poradniki jakie znalazłem (chodzi o zaptaszenie OPC itd.) i kaszanka.Zaznaczam w imgburn verify i wszystko przechodzi gładko ale po włożeniu do xboxa wyskakuje "przeczyść płytę szmatką"Ostatnio próbowałem nagrać Kinectimals Gold Now With Bears i to samo.Zwracam uwagę na faktor płyty.Przydałby się jeden duży tutorial na temat tego wkurzającego xdg3 i problemów z nim,a ściślej jak je rozwiązać.Nie powiem ile płyt już wywaliłem do kosza bo wstyd ale jakiegoś oryginała z nowości bym kupił.Pomożecie wielu ludziom.HELP!!! sciana
szelka
~user
 
Posty: 2
Dołączenie: 30 Gru 2005, 21:19



Liteon ihas 124b + xdg3

Postprzez anded 03 Lut 2012, 22:42

Autor postu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści w nim zawarte.
Awatar użytkownika
anded
~user
 
Posty: 570
Dołączenie: 15 Kwi 2007, 13:36
Miejscowość: Małopolska
Pochwały: 7



Liteon ihas 124b + xdg3

Postprzez szelka 04 Lut 2012, 09:04

Na tym opisie też się wzorowałem.Chodzi głównie o to że wszystko nagrywa się i weryfikuje bez najmniejszego problemu.Problem się pojawia po włożeniu płyy do konsolo "przeczyść szmatką"Mam lt 2.0 i inne gry xdg3 które nagrałem wcześniej chodzą normalnie.
szelka
~user
 
Posty: 2
Dołączenie: 30 Gru 2005, 21:19




Powróć do Konsole i Emulacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości