• Ogłoszenie:

Le parkour

Miejsce dla miłośników każdego rodzaju muzyki. Koncerty, zespoły, wokaliści, recenzje płyt.

Le parkour

Postprzez bladi1492 19 Maj 2009, 17:19

reklama
Poszukuje muzyki Francuskiej Rap, Hip Hop itp obojętnie aby pasowała do filmików z Le Parkour. Proszę o linki z utworami lub tytuły piosenek . Pozdrawiam :D
"Nie rozmawiaj z idiotą bo najpierw zniżysz się do jego poziomu a potem on pobije Cię doświadczeniem..."
Awatar użytkownika
bladi1492
~user
 
Posty: 695
Dołączenie: 12 Cze 2007, 11:00
Miejscowość: Cybinka-Słubice
Pochwały: 51



Le parkour

Postprzez Tomaszu 19 Maj 2009, 19:22

Nie tylko francuskie utwory pasują pod PK.
szukasz-tytulu-piosenki-pisz-tylko-tutaj-vt53582s0.html
Awatar użytkownika
Tomaszu
~user
 
Posty: 1850
Dołączenie: 13 Lip 2006, 12:12
Miejscowość: Strzegowo ^^
Pochwały: 116



Le parkour

Postprzez bladi1492 19 Maj 2009, 22:14

No niby tak, ale francuskie utwory bardziej mi sie wydaje że odpowiadają jako podkład do filmików Le Parkour.
Dlatego pozostane za francuskimi utowrami
"Nie rozmawiaj z idiotą bo najpierw zniżysz się do jego poziomu a potem on pobije Cię doświadczeniem..."
Awatar użytkownika
bladi1492
~user
 
Posty: 695
Dołączenie: 12 Cze 2007, 11:00
Miejscowość: Cybinka-Słubice
Pochwały: 51



Le parkour

Postprzez Jasinek 19 Maj 2009, 22:22

Oglądałem kiedyś niezły filmik a w podkłądzie była nutka:
Rise Against - Give it all :) polecam

A co do francuskiego rapu to np IAM, Kool Shen czy Soundkail.


bladi1492 napisał(a):No niby tak, ale francuskie utwory bardziej mi sie wydaje że odpowiadają jako podkład do filmików Le Parkour.

Nieprawidłowe myślenie...Do takich filmików nadają się także jakieś szybkie kawałki np rockowe.
Polecam też zajrzeć do soundtracka filmów Taxi czy Yamakasi.
"Żyj tak, aby Twoim znajomym zobiło się nudno, kiedy umrzesz" - Julian Tuwim

Zdognie z nanjwoymszi baniadmai perzporawdzomyni na bytyrijskch uweniretasytch nie ma zenacznia kojnoleść ltier przy zpiasie dengao solwa.
Awatar użytkownika
Jasinek
 
Posty: 1454
Dołączenie: 09 Lut 2008, 01:05
Pochwały: 56



Re: le parkour

Postprzez bladi1492 19 Maj 2009, 22:31

Jasinek napisał(a):Oglądałem kiedyś niezły filmik a w podkłądzie była nutka:
Rise Against - Give it all :) polecam


Miałem ta muze na początek może byc lecz potem kicha

Jasinek napisał(a):A co do francuskiego rapu to np IAM, Kool Shen czy Soundkail.


Móglbyś wysłać dokładniejsze namiary...


bladi1492 napisał(a):No niby tak, ale francuskie utwory bardziej mi sie wydaje że odpowiadają jako podkład do filmików Le Parkour.

Jasinek napisał(a):Nieprawidłowe myślenie...Do takich filmików nadają się także jakieś szybkie kawałki np rockowe.
Polecam też zajrzeć do soundtracka filmów Taxi czy Yamakasi.


Mam sound Tracki z Yamakasi lecz niektóre sa zbyt nudne , wręcz 75% muzyki jest monotonna.
"Nie rozmawiaj z idiotą bo najpierw zniżysz się do jego poziomu a potem on pobije Cię doświadczeniem..."
Awatar użytkownika
bladi1492
~user
 
Posty: 695
Dołączenie: 12 Cze 2007, 11:00
Miejscowość: Cybinka-Słubice
Pochwały: 51



Le parkour

Postprzez Okocza 22 Maj 2009, 10:05

bladi1492, żeby wiedzieć jaką muzykę dopasować trzeba widzieć film, a odziwo tu go niema, sam powinieneś najlepiej wiedzieć jaką dobrać. Ale skoro już tak bardzo chcesz, poszukaj sobie zespołu CKY. Kawałek 96 quite bitter beings będzie się nadawał najlepiej jeśli jest to jakiś 'harkorowy' filmik...
eMachines E730G - Core i5-430M, 2GiB RAM, ATI Mobility Radeon HD5470, WD 320GiB; Cort Z-44,DR 0.09-0.42, Peavey Backstage
Mac OS X 10.7.4 Lion // Windows 7 Professional x64 // NIE POMAGAM NA PW/GG/E-MAIL
Image
"Moje Ego i Anima spotykają się i wymieniają przepisami na ciasteczka" - Maynard James Keenan
Awatar użytkownika
Okocza
~user
 
Posty: 8001
Dołączenie: 19 Mar 2006, 11:53
Pochwały: 406




Powróć do Muzyka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości