• Ogłoszenie:

lapto+ komp

Wszystko na temat programów: skąd pobrać, instalacja, użytkowanie, problemy, poszukiwane programy.

lapto+ komp

Postprzez axel08 29 Sty 2004, 12:09

reklama
siema!!! nba poczatku powiem ze jestem yroszke wq**ony bo staracilem tytul experta!!!!! :( mam pytranko jak mozna podlaczyc laptopa do kompa??? mam usb w laptopie,com,irda itp .za wskazowki bede wdziecznyyyyy !!! z gory wielkie dziekiiiii
Jeżeli kiedykolwiek bedziesz potrzebował pomocnej dłoni, znajdziesz ją na końcu swojego własnego ramienia !!!
Awatar użytkownika
axel08
~user
 
Posty: 46
Dołączenie: 29 Sty 2004, 11:55
Miejscowość: oleśnica\wrocław



Postprzez Gość 29 Sty 2004, 18:23

Ja łącze PC z laptopem przez kabel LPT - Total Comander i zakładki
sieć/port połaczenie do innego PC
serwer - dla kompa z którego będzie kopiowane
i wszycho - transfer około 70 k
Gość
 



Re: lapto+ komp

Postprzez siro 31 Sty 2004, 18:43

axel08 napisał(a):siema!!! nba poczatku powiem ze jestem yroszke wq**ony bo staracilem tytul experta!!!!!

no wlasnie..i o to chodzi..... co ci to da ze bedziesz expert, co z tego ze bedziesz mial wogole najwyzsza mozliwa range jaka jest, choc i tak, mozesz byc taka dupa, ze szok, forum siadlo od przepelnienia, przez wlasnie takich ludzi, ktorzy chcieli sobie range ponabijac i spamowali cale forum !
siro
~user
 
Posty: 8
Dołączenie: 29 Sty 2004, 08:20



Postprzez axel08 02 Lut 2004, 12:27

po pierwzse patafianeie nigdy nie nabijalem sobie postow przez takie cos jak teraz!!!!! bo sam mnie do tego zmusiles zebym zastosowal takiego poscika!!!!!! i dupolu nie wmawaij mi cos czego nigdy nie zrobilem bo experta ktorego mialem byl uczciwie zapracowany!!! i nie wq...wiaj mnie na przyszlosc takim pieprzeniem oki!! :]
Jeżeli kiedykolwiek bedziesz potrzebował pomocnej dłoni, znajdziesz ją na końcu swojego własnego ramienia !!!
Awatar użytkownika
axel08
~user
 
Posty: 46
Dołączenie: 29 Sty 2004, 11:55
Miejscowość: oleśnica\wrocław



Postprzez CeLeRoN 02 Lut 2004, 12:34

[quote="axel08"]po pierwzse patafianeie nigdy nie nabijalem sobie postow przez takie cos jak teraz!!!!! bo sam mnie do tego zmusiles zebym zastosowal takiego poscika!!!!!! i dupolu nie wmawaij mi cos czego nigdy nie zrobilem bo experta ktorego mialem byl uczciwie zapracowany!!! i nie wq...wiaj mnie na przyszlosc takim pieprzeniem oki!! :][/quote]
mi sie wydaje ze Siro nie chcial Cie obrazic tylko dal taki przyklad "gdybys"....
Awatar użytkownika
CeLeRoN
~user
 
Posty: 564
Dołączenie: 27 Sty 2004, 09:14
Miejscowość: ++RaDoM++



Postprzez mimis 02 Lut 2004, 14:14

sprawa poziomu cały czas sie wałkuje...a admin widzi i nie grzmi...
proponuję wykasowac wszystko co jest od Siro w dół

celowo nie daję tego na priv...może ktos z góry to przeczyta

a to ze ktoś miał experta nie świadczy o tym ze musi być wszechwiedzący....można było "zapracować" na to zamieszczejąc solidne posty... i nie trzeba ty było wkładać określowej ilości pustych postów
Awatar użytkownika
mimis
~user
 
Posty: 132
Dołączenie: 27 Sty 2004, 12:50
Miejscowość: Puszcza Ozz



Postprzez axel08 02 Lut 2004, 14:44

panowie dajcie juz kurde spokoj !!mozemy powrocic do tematu jaki widnieje na poczatku tego poscika!! a siro lepiej sie juz nie udzielaj i bede Ci z ato wdzieczny!!! proponowalbym wykasowac wszystko to co zaproponowal kolega wyzej i prosze o jakies podpowiedzi odnosnie podlaczenia laptopa do kompa !!! z gory dziekuje narazie 3mcie sie !!!
Jeżeli kiedykolwiek bedziesz potrzebował pomocnej dłoni, znajdziesz ją na końcu swojego własnego ramienia !!!
Awatar użytkownika
axel08
~user
 
Posty: 46
Dołączenie: 29 Sty 2004, 11:55
Miejscowość: oleśnica\wrocław




Powróć do Programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości