• Ogłoszenie:

Kupowanie gier przez konto xl

Konsole nowej generacji, konsole stacjonarne, specyfikacje techniczne.
Ogólna dyskusja na temat konsol oraz emulacji.

Kupowanie gier przez konto xl

Postprzez empty 24 Cze 2011, 10:41

reklama
Witam
mam pytanie kupował ktoś gry w ten sposób :?:

http://allegro.pl/pelne-wersje-gier-xbox-live-229-i1672745562.html

Opłaca się i jak to wygląda, można grać w multi :?: I jak z banem :?:
Bo nie chce się pytać sprzedawcy bo i tak wciśnie mi kit więc wolałbym od kogos kto to sprawdzał
Image
Awatar użytkownika
empty
~user
 
Posty: 417
Dołączenie: 05 Paź 2007, 17:21
Pochwały: 1



Kupowanie gier przez konto xl

Postprzez CrossFire 25 Cze 2011, 12:48

jest to po prostu sprzedawane konto silver z wykupionymi podanymi grami które możesz pobrać na swoja konsole i beda dzialać na kazdym koncie i tylko na twojej konsoli.

Jest to w taki sam sposób jak sprzedawane przez caly czas od dłuższego czasu pkt po 6k , 8k, 10k etc.
Ogólnie są to legalne rzeczy, ale te konta i pkt MSP są kupowane za kradzione "dolce" z kart kredytowych :P

empty, ogólnie konto to jest ważne przez 2h, wiec najlepiej czatować aż sprzedawca tobie wyśle passy i login, szybko wszystko wrzucić na downloadera w konsoli i czekać, aż sie pobierze, bo po 2h znika konto i tylko kasa w błoto... (kiedyś było 24h, ale MS zaczął coś węszyć)

Jeśli chodzi o BANA to tak jak pisałem, to wszystko jest legalnie kupione za KASĘ - tylko, że kradzioną :lol:
ASUS ROG G751 / i7 4720 /32gb ram /SSD240gb+1TB/GTX 970m | + Xperia Z3
Awatar użytkownika
CrossFire
~user
 
Posty: 4668
Dołączenie: 08 Lut 2007, 18:47
Miejscowość: Liegnitz/Breslau
Pochwały: 141



Kupowanie gier przez konto xl

Postprzez ^Wulf 26 Cze 2011, 15:16

Co do bana to są pewne zmiany. Konta ze zmienionym WindowsLIVE ID w czerwcu są karane banem (na konsole, nie na konto) - już kilka poleciało. Tyczy się do jednak kont z MSP. Co do kont już z zakupionym rzeczami, które wymagają ponownego pobrania, takich sytuacji - zbanowanie konsoli - nie odnotowano.
^Wulf
~user
 
Posty: 250
Dołączenie: 06 Lip 2007, 18:22
Miejscowość: Mieszkowice
Pochwały: 15




Powróć do Konsole i Emulacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości