• Ogłoszenie:

Kupno konsoli ps3

Konsole nowej generacji, konsole stacjonarne, specyfikacje techniczne.
Ogólna dyskusja na temat konsol oraz emulacji.

Kupno konsoli ps3

Postprzez koszters 06 Maj 2011, 17:18

reklama
Hej od jakiegoś czasu rozglądam się za konsolami, zdecydowałem się wybrać PS3, może to daltego że mam wielki sentyment do firmy sony, miałem psx, grałem na ps2 wszystko sprawowało się świetnie, co muszę wiedzieć kupując taki sprzęt. widziałem jakieś kontrolery, pistolety dodatki, co musze o tym wiedzieć żeby nie kupić jakiegoś szajsu, co najlepiej dobrać itd.
Znalazłem pewną aukcję w dość trakcyjnej cenie, wszystko wygląda ok, konsola jest przerobiona
http://allegro.pl/konsola-sony-playstation-3-ps3-idealna-na-prezent-i1598436162.html
Jedyna rzecz która mnie zmartwiła to pojemność dysku, 40 gb czy to nie byłoby za mało, może jest możliwość powiększenia pamięci ?
Podpis niezgodny z regulaminem. Mike
koszters
~user
 
Posty: 160
Dołączenie: 06 Mar 2010, 11:22
Pochwały: 1



Kupno konsoli ps3

Postprzez CrossFire 06 Maj 2011, 18:42

Co powinieneś wiedzieć ?

- konsola nie posiada czytnika kart pamieci
- brak kompatybilności wstecznej
- jest jednym z pierwszym modeli PS3.

Wymiana HDD jest możliwa bo PS3 ma kompatybilność z dyskami SATA 2,5cala

a co do , różdżek i innym nasadek na to, nie wiem jak podoba tobie się takie granie to :lol: twoja sprawa, ja wole pada. (nie jest to wymagane po prostu to jest taki dodatek i wychodzą na to gry, oraz niektóre gry maja możliwość grania PS Move jak - Killzone 3.

Jedyna rzecz która mnie zmartwiła to pojemność dysku, 40 gb czy to nie byłoby za mało, może jest możliwość powiększenia pamięci ?


Jeśli będziesz piracił to tak może być to problem <rotfl>
ASUS ROG G751 / i7 4720 /32gb ram /SSD240gb+1TB/GTX 970m | + Xperia Z3
Awatar użytkownika
CrossFire
~user
 
Posty: 4668
Dołączenie: 08 Lut 2007, 18:47
Miejscowość: Liegnitz/Breslau
Pochwały: 141




Powróć do Konsole i Emulacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość