• Ogłoszenie:

konwersja .mpc na .mp3

Miejsce dla miłośników każdego rodzaju muzyki. Koncerty, zespoły, wokaliści, recenzje płyt.

konwersja .MPC na .MP3

Postprzez Reveler 17 Kwi 2006, 20:36

reklama
Mam pewnien problem, z którym nie mogę sobie poradzić, a mianowicie..

Ściągnołem sobie album Soilwork - Natural Born Chaos no i sie okazało że jest w .mpc. No to nic, wrzuciłem do Blaze MEdia Pro 6 i przekonwertowałem album prócz jednego utworu (09 - No More Angels.mpc)..
Nie szło go za Chiny przekonwertować tzn. powstawał pusty kilku kilobajtowy plik .mp3.. Zainstalowałem inny program AudioConverter Studio 4.8 no i nim sie dało, ale..

Jakość w porównaniu z resztą utworów zdecydowanie jest gorsza mimo że oba są teoretycznie w takiej samej wersji dźwiękowej (stereo).. Chodzi o to że cały album jest w Stereo 2 Channel zaś ta jedna na chama pcha sie we zwykłe stereo.. No w sumie mógłbym to olać i przekonwertować cały album na zwykłe stereo, ale że tak to ujmę hmm.. urzekła mnie jakość utworu w 2 Channel.. Sprawdziłem jeszcze w programie GXTranscoder v2 i też jest to samo..

I tu mam pytanie do was.. Czy znacie jakiś program który mi tę Mp3kę przekonwertuje tak jak reszte czyli 2 Channel??
Jeśli nie to może chociaż moglibyście zapodać gdzieś (temat od mp3, ten temat, PW) mp3 w 2 Channel jak macie?

Pozdrawiam
Image
Lost in the night, wandering alone.Try as I might to escape the fire, it never lets me go.Oh no, oh no, I've got to find a way. A way, a way, a way to rise above it all.
Awatar użytkownika
Reveler
~user
 
Posty: 3091
Dołączenie: 10 Lut 2006, 02:19
Pochwały: 150



Postprzez t0d 18 Kwi 2006, 23:19

jezeli chcesz konwertowac bez utraty jakości to musisz konwertować ze źródła (czyli z mpc) - konwersja mp3 do 2channel nic nie da
(podobnie jezeli masz mp3'kę w jakości 96kbps to po przekonwertowaniu na 320 jakość nie będzie w cale lepsza)
rzekłem
Awatar użytkownika
t0d
~user
 
Posty: 3083
Dołączenie: 01 Lut 2006, 22:25
Miejscowość: Łódź
Pochwały: 132




Powróć do Muzyka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości