• Ogłoszenie:

Konsola psp nie wlacza sie

Konsole nowej generacji, konsole stacjonarne, specyfikacje techniczne.
Ogólna dyskusja na temat konsol oraz emulacji.

Konsola psp nie wlacza sie

Postprzez orbita 30 Wrz 2009, 21:55

reklama
Witam, mam problem z konsola psp. Jakiś czas temu działała, mozna bylo grać i coś się porobiło że przy właczaniu widac logo Sony i wywala niebieski ekran Setting information is corrupted. Press the O button to repair and restore default settings wciskam i nic. Momentami widac menu ale to tylko na sekunde. Nie moge dostać sie do recovery mode. Dzisiaj udalo mi sie jedna konsolke przywrocic do zycia ale szlo dostac sie do recovery podpiac pod kompa sflashowac a tu lipa. Wie ktos co mozna zrobic?
orbita
~user
 
Posty: 39
Dołączenie: 11 Wrz 2008, 20:20
Miejscowość: Chęciny



Konsola psp nie wlacza sie

Postprzez Wojtaz 30 Wrz 2009, 22:15

orbita, samo się nie popsuło
jak dajesz O to się ustawienia formatują.
działa Recovery Mode? Wejdź w ustawienia zaawansowane, format flash 1
MSI 770-G45 + AMD Athlon II X2 245 2.9GHz + GoodRam 2GB 1333MHz + Samsung 500GB + Zotac GeForce GTS-250 512MB DDR3 + Fortron 400W + Logitech X-540 + LG L1730P + Microsoft Windows Professional 64bit
Wojtaz
~user
 
Posty: 2042
Dołączenie: 12 Paź 2007, 18:50
Pochwały: 69



Konsola psp nie wlacza sie

Postprzez orbita 30 Wrz 2009, 22:34

No ja nie wiem co sie stalo z nią bo nie gram na tym. Nie dziala Recovery Mode, bynajmniej nie moge sie dostac przez R+Power. Co ciekawe przed chwila udalo mi sie gre odpalic na niej ale do menu dostac sie nie moge bo wyrzuca mi niebieski ekran i te napisy w roznych językach. Nie wiem ale chyba nie dziala O bo nic sie nie dzieje? Sprawdze jak radzisz, zobaczymy.
orbita
~user
 
Posty: 39
Dołączenie: 11 Wrz 2008, 20:20
Miejscowość: Chęciny



Konsola psp nie wlacza sie

Postprzez Dark_Michael 02 Paź 2009, 15:53

Zajrzyj tu

P.S. Cześć Wojtaz :lol:
Compal JFL92 (C2D T5800, GF 8600 GT 512MB DDR2, 4GB RAM)
Awatar użytkownika
Dark_Michael
~user
 
Posty: 61
Dołączenie: 02 Paź 2009, 13:12
Pochwały: 1



Konsola psp nie wlacza sie

Postprzez orbita 02 Lis 2009, 20:34

Nie chciałem zakładać nowego tematu, więc korzystam ze starego
Mam pytanie odnośnie zmiany softu 3.52 na inny nie oficjalny. Czy istnieje taka możliwość na tym sofcie który teraz posiadam? Wiem że pandory na nim nie zrobię więc może dałoby radę przy użyciu Chicken'a i Flash Recovery? Czytałem dużo tematów ale pytam dla jasności bo nie ogarniam tego wszystkiego po prostu. Wcześniej ta konsola nie włączała się, dało radę tylko dostać się do RM i dzięki temu wgrałem bodajże soft 1.50, ale po zapuszczeniu gry z płyty zrobiło się co się zrobiło i jest 3.52. Chciałbym inny soft bo chciałbym zrobić pandorę, mam drugą konsole która nie może się podnieść. Pojawia się niebieski ekran, prosi o wcisnięcie kólka i nic się nie dzieje. Wkładając grę do UMD odpala się (w world tour soccer nawet grałem), ale na innej ładuje i za chwile zawiesza. Wciskam kółko i nic.



Poradziłem sobie już, soft zmieniłem zrobiłem pandore i postawiłem tą drugą na nogi. Musiałem tylko w RM sformatować Flash i konsolka zatańczyła. Teraz mam dwie sprawne konsolki za dwie stówki :lol:
orbita
~user
 
Posty: 39
Dołączenie: 11 Wrz 2008, 20:20
Miejscowość: Chęciny




Powróć do Konsole i Emulacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości