• Ogłoszenie:

konfiguracja programu dvd decrypter

Poradniki o tematyce programy.

konfiguracja programu dvd decrypter

Postprzez Z@K 08 Cze 2006, 17:04

reklama
Konfiguracja programu Dvd Decrypter
autor: kilkujadek
konwerter : Z@K
kopiowanie i przetwarzanie bez zgody autora zabronione

:arrow: Zanim przystąpimy do kopiowania filmu na dysk twardy , musimy poprawnie skonfigurować program Dvd Decrypter. Klikając na ikonę programu wybieramy Tools , a następnie Settings .

Image

Zakładka General
Remowe Macrovsion Protection -upewniamy się , czy parametr ten jest zaznaczony . Dzięki niemu podczas przenoszenia filmu na dysk twardy zostanie usunięte zabezpieczenie Macrovision .

Image

Zakładka File Mode
Zaznaczamy wszystkie parametry z grupy Remove , zapewni nam to usunięcie blokady niektórych funkcji odtwarzacza , takich jak np. Logo wytwórni czy reklam .

Image

Zakładka IFO Mode
Tu również upewniamy się czy wszystkie parametry z grupy Remove są zaznaczone , odnoszą się one do kopiowania filmu w trybie IFO .

Image

Zakładka ISO Read Mode
Tu również upewniamy się czy wszystkie parametry z grupy Remove są zaznaczone , odnoszą się one do ripowania filmu w trybie ISO .

Image

Zakładka I/O
Interface-za pomocą przełączników zebranych w tej grupie ustalamy sposób w jaki Dvd Decrypter będzie się komunikował z napędem DVD-ROM . Jeśli używamy systemu operacyjnego Windows 2000/XP , najlepiej pozostawić aktywny domyślny interfejs SPTI , który jest standartowo wbudowany w

Image

system operacyjny .
Użytkownicy Windows98 muszą sami zadbać o instalację odpowiednich biblotek w systemie i zaznaczenie odpowiedniej opcji . Najlepszym rozwiązaniem jest instalacja sterowników ASPI i wskazanie w okienku dialogowym Dvd Decryptera parametru ASPI
this is a war, and we're HempLobby soldiers.!
Awatar użytkownika
Z@K
~user
 
Posty: 2691
Dołączenie: 18 Sty 2006, 13:48
Miejscowość: Jelenia Góra
Pochwały: 127Powróć do Programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości