• Ogłoszenie:

Komunikat o błędnym działaniu wtyczki w firefox

Wszystko na temat programów: skąd pobrać, instalacja, użytkowanie, problemy, poszukiwane programy.

Komunikat o błędnym działaniu wtyczki w firefox

Postprzez Darom 01 Maj 2015, 18:57

reklama
Mam najnowszą wersję przeglądarki FireFox i najnowszą wersję Flash Playera na windows 7.
Gdy oglądam filmy, które są na stronie serwisu "cda" to się nieraz zacinają te filmy, albo muszę czekać aż pasek trwania filmu dojdzie do samego końca wtedy film idzie normalnie i się nie zacina. Ostatnio nawet mam tak, że w trakcie oglądania jakiegoś filmu po prostu film się zawiesza całkowicie i wyświetla się komunikat o błędnym działaniu wtyczki flash playera. I wtedy muszę odświeżyć link z filmem i zaczynać oglądać film od momentu gdzie mi przerwało.
Nieraz w czasie oglądania jednego filmu zdarzy mi się tak dwa razy.
Czy da się to jakoś naprawić, żeby filmy ze strony działał płynnie i się nie zacinał ? i żeby w czasie oglądania filmu nie wyrzucało tego komunikatu na Mozilli firefox ? Proszę o pomoc w tej sprawie.
Darom
~user
 
Posty: 663
Dołączenie: 23 Sie 2008, 18:00
Miejscowość: Tarnów/Kraków



Komunikat o błędnym działaniu wtyczki w firefox

Postprzez ToServeAndProtect 04 Maj 2015, 00:14

próbowałeś reinstal przeglądarki oraz wtyczki flash (oba z dokładnym usunięciem resztek) ?
| MSI X470 GAMING PLUS | AMD Ryzen 7 2700 | Kingston HyperX DDR4 Fury Black 16GB | PNY GeForce GTX 1080 XLR8 8GB GDDR5X | AOC Q3279VWFD8 31.5" + IIYAMA ProLite E2407HDS 24" |
| SSD Samsung 860 Evo 512GB + SSD Samsung 830 128GB + SSHD Seagate 2TB + WD Caviar Blue 650GB + WD Caviar Green 1TB | Powered by Supremo FM2 Gold 750W |

Image

Image
Awatar użytkownika
ToServeAndProtect
»ekspert
 
Posty: 14516
Dołączenie: 12 Maj 2006, 16:36
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 461



Komunikat o błędnym działaniu wtyczki w firefox

Postprzez Darom 04 Maj 2015, 19:19

Tak, próbowałem to zrobić ale to nic nie dało. Niestety.
Darom
~user
 
Posty: 663
Dołączenie: 23 Sie 2008, 18:00
Miejscowość: Tarnów/Kraków




Powróć do Programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 21 gości