• Ogłoszenie:

Kastor free video conwerter

Wszystko na temat programów: skąd pobrać, instalacja, użytkowanie, problemy, poszukiwane programy.

Kastor free video conwerter

Postprzez ewik 14 Mar 2018, 14:03

reklama
Witam
pobrałam miesiąc temu program jw byłam bardzo zadowolona, ale od kilku dni po wejściu mam komunikat program nie działa. Zainstalowałam ponownie, to samo, zainstalowałam jako administrator działał chwile i to samo - komunikat ze windows ( ja mam 7) spróbuje naprawić.Nie chcę zrezygnować z programu bo jest szybki i najlepszych z jakich mam .Mam jeszcze Factory ale on tylko małe pliki konwertuje (avi xvid) z innych online moja manta 035 nie czyta.Zależy mi na plikach planet z yot a są one duże. Może podpowiecie co zrobić .
Pozdrawaiam Ewa :cry:
ewik
~user
 
Posty: 5
Dołączenie: 22 Wrz 2008, 15:22



Kastor free video conwerter

Postprzez ToServeAndProtect 14 Mar 2018, 16:04

co znaczy NIE DZIAŁA? nie uruchamia się? uruchamia się ale wywala błąd? jaki błąd? może licencja trialowa się skończyła?
| MSI X470 GAMING PLUS | AMD Ryzen 7 2700 | Kingston HyperX DDR4 Fury Black 16GB | PNY GeForce GTX 1080 XLR8 8GB GDDR5X | AOC Q3279VWFD8 31.5" + IIYAMA ProLite E2407HDS 24" |
| SSD Samsung 860 Evo 512GB + SSD Samsung 830 128GB + SSHD Seagate 2TB + WD Caviar Blue 650GB + WD Caviar Green 1TB | Powered by Supremo FM2 Gold 750W |

Image

Image
Awatar użytkownika
ToServeAndProtect
»ekspert
 
Posty: 14516
Dołączenie: 12 Maj 2006, 16:36
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 461



Kastor free video conwerter

Postprzez ewik 14 Mar 2018, 18:06

Witam
program się otwiera, wgrywam plik MP4 daję conwert na avi xvid i po chwili mam komunikat program przestał działać poprawnie z powodu wystąpienia problemu.System Windows zamknie program i powiadomi cię ,jeśli istnieje dostępne rozwiązanie. Program wgrałam jako administrator wczoraj ze strony producenta, poprzedni skasowałam nigdzie nie widziałam że to trial. W necie wyczytałam o pliku interop video shovwer może on coś miesza? poprzedni skasowany program bardzo szybko zamieniał pliki wczoraj prawie 4 godziny 1 plik.
Liczę na pomoc, a możesz mi podpowiedzieć jakim jeszcze programem zamienie mp4 na avi xivd
tylko nie totala jest bardzo wolny. Zauważyłam też że często mam komunikat program brak odpowiedzi i to nie dotyczy tylko tego programow ale wszystkich, po chwili jest wszystko ok.
Myślę że wyłożyłam wszystko szczegółowo i prosto.
Dzięki za odpowiedz i pozdrawiam Ewa :)
ewik
~user
 
Posty: 5
Dołączenie: 22 Wrz 2008, 15:22




Powróć do Programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: rixim80416 oraz 13 gości