• Ogłoszenie:

Karta sd nagle przestała działać (komputer wymusza format)

Wszystko na temat programów: skąd pobrać, instalacja, użytkowanie, problemy, poszukiwane programy.

Karta sd nagle przestała działać (komputer wymusza format)

Postprzez tenzin 28 Sie 2022, 19:17

reklama
Cześć,

używałem karty SD za pośrednictwem czytnika do przenoszenia danych.
Nagle, karta przestałą działać. Podłączyłem ją do laptopa żeby sprawdzić co się dzieje, a tutaj pojawia się komunikat:
You need to format the disk in drive e: before you can use it.
Klikam cancel i pojawia się e:/not accessible.
The volume does not contain recognized file system.
Please make sure that all required file system drivers are loaded and that the volume is not corrupted.

Szukałem rozwiązania w internecie. Checkdiska nie można zrobić, bo pojawia się komunikat chkds is not available do RAW driver.
W koncu trafiłem na program MiniTool Power Data Recovery. Uruchomiłem, a ten pokazał mi kilka partycji.
Na pendirve 16GB jest obecnie ponad 500 GB (bo on widzi pliki dawno usunięte) i teraz mam, jeśli dobrze zrozumiałem wybrać te partycje, która najbardziej przypomina ostatni zapis. Ogólnie jest tam syf i trudno się połapać, ale najgorsze jest to, że przy próbie przywracania wyświetla się komunikat, że za free to odzyskałem już 3 pliki, ale kolejne trzeba zapłacić. Akurat nie mam środków na takie opłaty.

Czy są jakieś inne opcje?

Pozdrawiam,
tenzin
~user
 
Posty: 250
Dołączenie: 22 Lip 2008, 18:28



Karta sd nagle przestała działać (komputer wymusza format)

Postprzez tomusa 02 Gru 2022, 10:10

Very good and interesting information. I have read many articles but this is the one that I like the most. krunker
tomusa
~user
 
Posty: 3
Dołączenie: 02 Gru 2022, 10:07



Karta sd nagle przestała działać (komputer wymusza format)

Postprzez DonaldWare 04 Sty 2023, 13:06

This essay, in my opinion, is interesting and enlightening 24 hour fitness prices
I want to express my gratitude for spending the time and making the effort to compose this essay. The accuracy of the entire text has been verified
DonaldWare
~user
 
Posty: 104
Dołączenie: 04 Sty 2023, 12:53



Karta sd nagle przestała działać (komputer wymusza format)

Postprzez TELLA 29 Lip 2023, 13:26

Zachowajmy przyjazną i wzajemnie szanującą atmosferę na forum.
TELLA
~user
 
Posty: 15
Dołączenie: 02 Lip 2023, 21:51




Powróć do Programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości