• Ogłoszenie:

Karta pamięci do samsunga j7 2016

Forum komórkowe - wszystko co związane z tą jakże obszerną tematyką.

Karta pamięci do samsunga j7 2016

Postprzez Marsia75 01 Maj 2020, 09:33

reklama
Cześć wszystkim. Dawno mnie na tym forum nie było, ale w czym rzecz kupiłam sobie pół roku temu używanego Samsunga J7 2016. Sprawuje się bardzo dobrze. Jedyne co to moja karta pamięci to 8 gb. Chciałam sobie kupić 64gb niby w specyfikacji jest napisane, że telefon obsłuży do 128 gb.ale jak czytałam różne strony internetowe to wszyscy piszą o 32 gb, że obsługuje A większą pamięć zależy od jakiej tam serii danego modelu. Może ktoś posiada ten sam telefon i jest w stanie mi doradzić, bo nie chce wyrzucić pieniędzy w błoto. Nr modelu to SM - J710FN.
Awatar użytkownika
Marsia75
~user
 
Posty: 10
Dołączenie: 01 Paź 2018, 22:42



Karta pamięci do samsunga j7 2016

Postprzez coroh10110@wikfee.com 16 Sty 2024, 16:00

In today's fast-paced business landscape, the importance of robust and efficient IT Support Corona cannot be overstated. Whether you're a small startup, a mid-sized enterprise, or a growing business in California, having a trusted partner to manage your IT infrastructure is crucial. At InfoTech Management, we are your go-to destination for top-tier IT services, including IT support in Corona, IT Support Riverside, network support, managed IT services, and voice and data cabling solutions. With a strong commitment to excellence and customer satisfaction, we have established ourselves as a reliable and efficient provider of IT solutions.
coroh10110@wikfee.com
~user
 
Posty: 541
Dołączenie: 31 Gru 2023, 08:15




Powróć do GSM - Telefonia komórkowa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości