• Ogłoszenie:

Jak zrobić własny dzwonek

Miejsce dla miłośników każdego rodzaju muzyki. Koncerty, zespoły, wokaliści, recenzje płyt.

Jak zrobić własny dzwonek

Postprzez StellaSelina 29 Wrz 2022, 05:57

reklama
Podczas gdy telefony komórkowe zapoczątkowały nową erę technologii, nowatorskie urządzenia, takie jak dzwonki, mają w rzeczywistości dziesiątki lat. Być może pierwsza inspiracja dla tego stylu muzyki sięga lat 70. W tym czasie FCC orzekł, że do systemu telefonicznego można podłączyć sprzęt, który nie można układać w stosy. Powstały produkt to Carterfone, który łączy linię telefoniczną z dwukierunkowym systemem radiowym.

Aby dodać dzwonek do telefonu, najpierw znajdź utwór, który Ci się podoba. Istnieją dziesiątki stron internetowych https://sonnerietelephone.fr/, które oferują dzwonki do pobrania. Niektórzy pobierają od piosenkarzy tantiemy za korzystanie z ich muzyki, ale inni dają możliwość pobrania jej za darmo. W przypadku starszych utworów sprawdź, czy prawa autorskie do utworu wygasły lub zostały umieszczone w domenie publicznej. Po wybraniu utworu możesz pobrać program do telefonu za pomocą kabla do transmisji danych.

Polifoniczny format dzwonka umożliwia jednoczesne odtwarzanie wielu nut lub wielu instrumentów. Pierwotnie był oparty na MIDI, protokole komunikacyjnym między elektronicznymi instrumentami muzycznymi. W ostatnich latach technologia dzwonków polifonicznych uległa poprawie, aby łączyć pasma dźwięków. Te banki dźwięków mogą zawierać audio, MIDI i statyczną grafikę.

Jeśli masz urządzenie z Androidem, nie musisz tworzyć własnych dzwonków od podstaw. Możesz także użyć zakupionego pliku MP3. Wszystko, co musisz zrobić, to otworzyć aplikację ustawień telefonu Android, dotknąć dźwięków i wibracji, a następnie dotknąć moich dźwięków i wybrać plik MP3. Następnie naciśnij Zapisz.
StellaSelina
~user
 
Posty: 1
Dołączenie: 29 Wrz 2022, 05:52Powróć do Muzyka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości