• Ogłoszenie:

Jak usunąć roguekiller-a ?

Wszystko na temat programów: skąd pobrać, instalacja, użytkowanie, problemy, poszukiwane programy.

Jak usunąć roguekiller-a ?

Postprzez Libros 19 Lip 2016, 19:44

reklama
Witam. Pobrałem RogueKillera x64 zgodnie z wersją mojego systemu i chcę go teraz usunąć z folderu w którym jest, ale gdy klikam w usunięcie wyskakuje mi monit iż nie można tego uczynić bo plik ten jest otwarty w programie RogueKillerX64.exe ?
Jak to usunąć z systemu ?
Libros
~user
 
Posty: 81
Dołączenie: 20 Kwi 2012, 18:37



Jak usunąć roguekiller-a ?

Postprzez Garu 19 Lip 2016, 22:21

Zamknij proces RK i wtedy normalnie usuniesz.
Powinieneś mieć programik openedfilesview. http://www.programosy.pl/program,openedfilesview.html
Pobierasz programik, pobierasz spolszczenie, wypakowujesz, zawartość spolszczenia wklejasz do folderu programu, usuwasz zipy, usuwasz folder spolszczenia. Sam program, niecałe 100KB, możesz mieć bele gdzie. W folderze programu klikasz PPM na plik OpenedFilesView.exe i klikaj w wyślij na pulpit (utwórz skrót).
W opcjach dodatkowo zaznaczasz - Pokaż otwarte foldery.

W przypadku takiego Nieusuwalnego pliku, czy folderu - znajdujesz taki w programie, z menu plik klikasz - zamknij uchwyty wybranych plików. Tyle. Potem znajdujesz to w systemie i usuwasz, i do tego żaden szkodliwy unlocker nie jest potrzebny.
Człowiek widzi rzeczy, jakimi są i oby to była prawda.
Awatar użytkownika
Garu
~user
 
Posty: 538
Dołączenie: 11 Kwi 2013, 14:52
Pochwały: 17



Jak usunąć roguekiller-a ?

Postprzez Libros 20 Lip 2016, 12:48

Faktycznie działa, dziękuję bardzo. Można zamknąć.
Libros
~user
 
Posty: 81
Dołączenie: 20 Kwi 2012, 18:37




Powróć do Programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 18 gości