• Ogłoszenie:

Jak ustawić polską wersję językową?

Wszystko na temat programów: skąd pobrać, instalacja, użytkowanie, problemy, poszukiwane programy.

Jak ustawić polską wersję językową?

Postprzez msmile032 17 Maj 2018, 09:40

reklama
Witam wszystkich mój problem polega na tym , ze pobrałem program o nazwie Spyware Terminator ( anty wirus ) i mam z nim problem jak go ustawic na polski ??:) w tym jest mój problem proszę was o pomoc i z góry wielkie THX :)
msmile032
~user
 
Posty: 1
Dołączenie: 15 Maj 2018, 03:37



Jak ustawić polską wersję językową?

Postprzez Garu 17 Maj 2018, 11:11

To program po polsku.
Image
Pobierz z programosy i używaj ten szkodliwy program, czyli malware, szpiegostwo, sklep i tam takie, nawet gdy pominiesz klucz i będzie darmocha, to będzie atualizer dymić w procesach i jeszcze program.
Przy instalacji trzeba odznaczać inne malware.

Do odinstalowania trzeba użyć płatny total uninstall, albo darmowy soft4boost any uninstaller - ten sam poziom dokładnego odinstalowania, chociaż odinstalowanie tego terminatora wymaga restartu.
Gdy ma się czysty system, to i ten spyware terminator jest niepotrzebny:
Image

Tym programem zaspamujesz system na amen.
Człowiek widzi rzeczy, jakimi są i oby to była prawda.
Awatar użytkownika
Garu
~user
 
Posty: 538
Dołączenie: 11 Kwi 2013, 14:52
Pochwały: 17



Jak ustawić polską wersję językową?

Postprzez Geneharberl 27 Gru 2022, 08:51

I'm trying to figure out why you're doing this, and how to fix it. Papa's freezeria
Geneharberl
~user
 
Posty: 1
Dołączenie: 27 Gru 2022, 08:41



Jak ustawić polską wersję językową?

Postprzez lawrencebros 03 Lip 2023, 12:50

A shocking idea! I have really sent this onto a been vexed figuring out a little schoolwork on this. Considering how I found it for him, he unquestionably outfitted me with dinner, haha. In like manner, expecting no one personalities without a doubt, grant me to address this. I'm thankful to YOU for the devouring experience! Considering everything, clear as anybody would envision, thanx so that contributing energy could genuinely see this point here on your site. lawrence bros
lawrencebros
~user
 
Posty: 1
Dołączenie: 03 Lip 2023, 12:49



Jak ustawić polską wersję językową?

Postprzez williamshane 28 Mar 2024, 09:15

Aby ustawić polską wersję językową, należy przejść do ustawień lub preferencji językowych w aplikacji, systemie operacyjnym lub na stronie internetowej, której dotyczy. Następnie wybierz opcję 'Polski' lub 'PL' z listy dostępnych języków. Po zastosowaniu zmian, treści będą wyświetlane w języku polskim. Prosty krok, który otwiera drzwi do odkrywania treści w Twoim ojczystym języku!
write for us nyc construction
williamshane
~user
 
Posty: 1
Dołączenie: 28 Mar 2024, 09:12



Jak ustawić polską wersję językową?

Postprzez tinade 28 Mar 2024, 10:04

This is a terrific article. Thanks a lot for taking the time to detail this all out for us. It truly is a great guide! 中文私補
tinade
~user
 
Posty: 811
Dołączenie: 13 Lis 2023, 13:47




Powróć do Programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 31 gości