• Ogłoszenie:

Jak pobierać z ipla?

Poradniki związane z Internetem i sieciami komputerowymi.

Jak pobierać z ipla?

Postprzez Ola55 14 Paź 2010, 23:23

reklama
ZANIM ZABIERZESZ SIĘ ZA CZYTANIE PORADNIKA , PRZECZYTAJ PROSZĘ:

Poradnik zamieszczony wyłacznie w celach informacyjnych, nie namawiam nikogo do ściągania czegokolwiek, robisz to na własną odpowiedzialność
Tutorial został w całości opracowany przeze mnie ( Ola55 ), dla forum.programosy.pl, proszę go nie kopiować na inne strony / blogi itp. bez mojej zgody




W internecie można znaleźć sporo tutoriali na temat tego jak pobierać z ipla, jednak, żaden z tych sposobów już nie działa, gdyż ipla, nie udostępnia już materiałów video bezpośrednio ze strony internetowej, co znacznie utrudnia sprawę, jednakże jak wiadomo, nie ma na świecie rzeczy niemożliwych, więc jest i sposób na to, teraz właśnie Wam go zaprezentuję, a więc zapraszam do czytania

1 Na początku musimy pobrać program hidownload oraz mieć już na dysku program ipla
2 Po ściągnięciu programu hidownload, instalujemy go na naszym dysku, razem ze wspomnianym już programem hidownload zainstaluje nam się również program WinPcap
3 Po poprawnym zainstalowaniu hidownload, uruchamiamy program ipla następnie przechodzimy do wybranej przez nas kategorii
4 Uruchamiamy program hidownload
5 Przy każdym uruchomieniu pojawi Ci się takie oto pytanie:

Image

ZAWSZE klikaj "Yes"

6 Teraz włącz program / serial jaki chcesz pobrać, ja dla przykładu włączę serial "Rodzina Zastępcza", tak to teraz wygląda:

Image
Image

DODATKOWE INFORMACJE

•Standardowo wszystkie ściągane pliki, zapisują się w X:\Users\Twoja Nazwa\Documents\hidownload
•Pliki pobierane są w formacie •.flv
• Reklamy puszczane przed programem / serialem, również się ściągają, wygląda to mniej więcej tak:

Image

Wtedy wiadomo, że serialem czy programem będzie to co najwięcej warzy, resztę można wyrzucić

WADY:

•Właściwie jest tylko jedna rzecz, którą można uznać za wadę, mianowicie, to co ściągamy, ściągane jest kilka razy, oczywiście jeżeli widzimy, że ta sama rzecz ściąga nam się np po raz drugi to można to anulować

SŁÓWKO OD AUTORKI PORADNIKA:

Jeżeli denerwuje Cię to, że kiedy masz uruchomiony program hidownload i oglądasz jakiś filmik np na youtube to program od razu Ci ten filmik ściąga, to:

Na pulpicie masz taką ikonkę Image Kliknij na nią PPM i odznacz "Disable browser Monitoring", od tej chwili Twoja przeglądarka nie będzie monitorowana przez program, a co za tym idzie, kiedy będziesz mieć włączony program hidownload i będziesz odtwarzać filmy w przeglądarce to nie będą one automatycznie pobierane

Pochwały przyznane za posta: 6
Awatar użytkownika
Ola55
~user
 
Posty: 20
Dołączenie: 13 Paź 2010, 14:54
Pochwały: 74



Jak pobierać z ipla?

Postprzez gazo53 19 Lis 2013, 17:52

Witam Panią/Pana Ola55
Serdecznie dziekuję za instrukcję Jak pobierać z Ipla.
Prosze mi tylko odpowiedzieć dlaczego niektóre video pliki nie mozna pobrać? np odcinki Blondynki.
Reklamy z tych odcinków downloadują się bez problemu tak samo jak odcinki z pełnym wymiarem (np 135 mb) ale nie można tych odcinków odtworzyć.
pozdrawiam
gazo53
~user
 
Posty: 1
Dołączenie: 19 Lis 2013, 17:42



Jak pobierać z ipla?

Postprzez bartosz.kosala 21 Lis 2013, 21:14

Wydaje mi się, że niektóre seriale są szczególnie chronione ;)
bartosz.kosala
~user
 
Posty: 1
Dołączenie: 21 Lis 2013, 21:06




Powróć do Internet/Sieci komputerowe

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości