Strona 1 z 1

Ipla + konstyrukcja

PostWysłany: 10 Lis 2018, 18:13
przez Kowa1
Ponieważ mój post w temacie:"Ipla ,,brak połaczenia z internetem" co zrobic?" ( klikaj w pomarańczowe ) został skrycie ( bez żadnej informacji dla użytkownika - patrz obrazek poniżej ) usunięty a temat błyskawicznie zamknięty jestem zmuszony ( dla zachowania demokratyczności i transparentności forum ) umieścić mój post ponownie w nowym temacie jako cytat.

Image

Upraszam o dochowanie reguł i zasad demokracji i konstytucyjnie gwarantowanych praw do wolnej, swobodnej opinii i nie ocenzurowanej wypowiedzi gdy nie zawiera ona treści prawnie zabronionych.
W regulaminie ( klikaj w pomarańczowe ), zwłaszcza w jego ustępie dotyczącym Treść wysyłanych przez użytkowników wiadomości ( klikaj w pomarańczowe ),też nie ma żadnych regulacji mogących dać podstwę do takiego skrytego = nieregulaminowego i niekonstytucyjnego postępowania.


Kowa1 napisał(a):
ipla napisał(a):Hej, skontaktuj się proszę z pomocą techniczną ipla: pomoc@ipla.pl i podaj jak najwięcej informacji m.in. które zalecenia wykonałeś, kto jest Twoim operatorem internetu, czy masz internet bezprzewodowy, czy spełnione są wszystkie minimalne wymagania dot. ipla.
pozdrawiam,
Ewelina z ipla


Ewalina weź.
Minęło 8 ( OSIEM ! ) lat i nic nie zrobiliście?

Image

Gratulacje dla wszystkich płacących za IPLA <rotfl>


Otateczny wniosek: konstrukcja tego oprogramowania jest zawodna i nie do ustabilizowania - jej wady nie da się usunąć prze z ponat 8 lat i trzeba je ukrywać.

Ipla + konstyrukcja

PostWysłany: 10 Lis 2018, 19:00
przez ToServeAndProtect
jak odpowiadasz na temat sprzed lat to nie dziw się, że znika. takie posty są kasowane a tematy zamykane. kropka, tak jak ten