• Ogłoszenie:

Internet explorer 8 beta 2 już jest!

Wszystko na temat programów: skąd pobrać, instalacja, użytkowanie, problemy, poszukiwane programy.

Internet explorer 8 beta 2 już jest!

Postprzez Magik 19 Paź 2008, 14:03

reklama
Image

Microsoft udostępnił Internet Explorer 8 Beta 2. W nowej odsłonie zobaczymy dwa nowe tryby, a mianowicie "InPrivate browsing" i "InPrivate blocking". Ponadto karty (zakładki) przeglądanych stron są oznaczane kolorami. Wprowadzono także nowy pasek wyszukiwania z opcją sugestii, a także zaimplementowano "inline searching". Nowy IE8 jest szybszy od swojego poprzednika i znacznie umila surfowanie w Sieci, jak wynika ze wstępnych oględzin.

źródło/infojama.pl

Pobierz IE8 Beta 2 dla Windows XP

Pobierz IE8 Beta 2 dla Windows Vista/Server 2008

IE 8 beta 2 galeria


:arrow: Klipy wideo o IE8



na tle nadchodzącego Google Chrom, nowa wersja IE wydaje mi się tania próbą opóźnienia tego co nieuniknione czyli zmarginalizowania produktu z Redmond


edit
3 screeny Google Chrome

Image

Image

Image
Image Image
Awatar użytkownika
Magik
~user
 
Posty: 7956
Dołączenie: 08 Maj 2004, 09:17
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 886



Internet explorer 8 beta 2 już jest!

Postprzez zwoli 19 Paź 2008, 14:17

Magik napisał(a):Microsoft udostępnił Internet Explorer 8 Beta 2. W nowej odsłonie zobaczymy dwa nowe tryby, a mianowicie "InPrivate browsing" i "InPrivate blocking". Ponadto karty (zakładki) przeglądanych stron są oznaczane kolorami. Wprowadzono także nowy pasek wyszukiwania z opcją sugestii, a także zaimplementowano "inline searching". Nowy IE8 jest szybszy od swojego poprzednika i znacznie umila surfowanie w Sieci, jak wynika ze wstępnych oględzin.

no to po byku te zmiany ladnie wygloda pasek tylko :P ale i tak mozilla lepsza jest i pewnie bedzie jeszcze dlugo lepsza od exploera
Awatar użytkownika
zwoli
~user
 
Posty: 984
Dołączenie: 20 Mar 2008, 18:30
Pochwały: 25



Internet explorer 8 beta 2 już jest!

Postprzez ToServeAndProtect 19 Paź 2008, 15:09

Dla tych co mają angielski system Windows XP - Klik

Niedługo zabiorę się do testowania ;) i przedstawię swoją opinię


Moja opinia, krótka :P : dość wolno ładują mi się elementy graficzne i odnośniki (obiekty różne), zastrzeżeń nie mam co do działalności filmów. Głupie też to że IE zawsze otwiera mi się w oknie :1: a nie na full screen.


EDIT: już usunięte <lol>
| MSI X470 GAMING PLUS | AMD Ryzen 7 2700 | Kingston HyperX DDR4 Fury Black 16GB | PNY GeForce GTX 1080 XLR8 8GB GDDR5X | AOC Q3279VWFD8 31.5" + IIYAMA ProLite E2407HDS 24" |
| SSD Samsung 860 Evo 512GB + SSD Samsung 830 128GB + SSHD Seagate 2TB + WD Caviar Blue 650GB + WD Caviar Green 1TB | Powered by Supremo FM2 Gold 750W |

Image

Image
Awatar użytkownika
ToServeAndProtect
»ekspert
 
Posty: 14516
Dołączenie: 12 Maj 2006, 16:36
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 461




Powróć do Programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: nanefis910, vicij67994 oraz 13 gości