Wchodzę w menadżera urządzeń -> karty graficzne -> NVIDIA GeForce 8400M GS -> klikam dwa razy lewym przyciskiem myszy ->szczegóły -> a wszczegółach mam błąd instalacji i w wartości pisze : Nie został wybrany sterownik dla zestawu lub elementu informacji o urządzeniu.
E0000203
Dlaczego to tak jest ? Karta graficzna jest źle zainstalowana ? Czy mam trochę starszą wersję sterownika wgrać ? Proszę o pomoc !