• Ogłoszenie:

Gry pokemon

Konsole nowej generacji, konsole stacjonarne, specyfikacje techniczne.
Ogólna dyskusja na temat konsol oraz emulacji.

Gry pokemon

Postprzez marcin.spox 10 Lis 2005, 17:26

reklama
szukam gry pokemon leaf green , gdzie moge ją sćiągnąć albo kto mi ją mógłby wyasłać mailem na adres
Awatar użytkownika
marcin.spox
~user
 
Posty: 4
Dołączenie: 17 Paź 2005, 08:36
Miejscowość: D.G



Postprzez Nexan 10 Lis 2005, 20:00

http://members.chello.nl/~w.verdonck/1637%20-%20Pokemon%20-%20Leaf%20Green.rar

Prosze

Autor postu otrzymał pochwałę
Awatar użytkownika
Nexan
~user
 
Posty: 204
Dołączenie: 25 Cze 2005, 10:06
Pochwały: 1



Postprzez marcin.spox 14 Lis 2005, 09:34

pokemon Leaf Green - gdzie moge znaleźć informacje solucje kody porady itp o tej grze po polsku ?? tak żeby nie było się trzeba logować na stronce .... z góry dziex
Awatar użytkownika
marcin.spox
~user
 
Posty: 4
Dołączenie: 17 Paź 2005, 08:36
Miejscowość: D.G



Postprzez kowalsiak 14 Cze 2006, 14:30

ma ktoś może lub wie gdzie można znaleść Pokemon Ruby Version 1.2 ??

Dzięki z góry za pomoc
Twój podpis musi spełniać następujące warunki:
- Możesz użyć maksymalnie 200 znaków (rozmiar od 7 do 12)
- Możesz wykorzystać maksymalnie 3 linie. Twój podpis nie może zawierać więcej niż 100 znaków nie wliczajšc w to spacji!
kowalsiak
~user
 
Posty: 10
Dołączenie: 14 Maj 2006, 22:40



Postprzez Amistad18 14 Cze 2006, 14:35

kowalsiak napisał(a):ktoś może lub wie gdzie można znaleść Pokemon Ruby Version 1.2

www.google.pl :roll:

http://www.emuinfo.pl/info/zobacz.php/42280/gba/Game_Boy_Advance/Pokemon_Ruby_Version_1.2_(E)_%5B2006%5D.htm
i po ptokach ....
Amistad18
~user
 
Posty: 4441
Dołączenie: 03 Sie 2005, 11:25
Miejscowość: Bydgoszcz
Pochwały: 335



Postprzez Rojam 14 Cze 2006, 20:53

skoro jestesmy przy tej grze to interesuja mnie dwie sprawy jak sie scina te male drzewka :wow: i czy lepiej wystawiac tylko jednego pokemona po to zeby upgreydowac go na maksa czy lepiej walczyc wieksza iloscia po to aby kazdy z nich mial podobny poziom doswiadczenia :?: :?: :idea:
Bóg, Honor, Ojczyzna!!!
Awatar użytkownika
Rojam
~user
 
Posty: 117
Dołączenie: 27 Gru 2004, 14:44
Miejscowość: Miasto Bachusa
Pochwały: 1



Postprzez DamainKB 14 Cze 2006, 22:14

Tak sie sklada ze wiele razy przeszedlem te gre i moge sie to wypowiedziec.
Pokemon Leaf Gree i Fire Red to odpowiedniki Pokemon Green i Red,tyle ze z lepsza grafika.
Rojam napisał(a):jestesmy przy tej grze to interesuja mnie dwie sprawy jak sie scina te male drzewka

Male drzewka ścina sie atakiem o nazwie Cut oznaczenie HM-01 jak go zdobędziesz to instalujesz go wybranemu poke. Następnie podchodzisz do drzewka dajesz "Start->pokemon->wybierasz poke ktory ma ten atak->i dajesz cut->ruszasz w dalsza droge;)

Rojam napisał(a):czy lepiej wystawiac tylko jednego pokemona po to zeby upgreydowac go na maksa czy lepiej walczyc wieksza iloscia po to aby kazdy z nich mial podobny poziom doswiadczenia

Glupie pytanie mozna to rozwiązac na logike :roll:
Najlepiej jest trenowac tylko jednego poke ale ponieaz niema typu uniwersalnego najlepiej trenować 2 pokemony. Ja osobiście doradzam Kinglera i Machap'a sa to dwa najsilniejsze pokemony z kategori 1-151 nie liczac tych legendarnych. Ja zawsze nimi gram i nigdy jeszcze nie przegralem. Pidgeot też jest dobry;)
A solucja?? Znajdź solucje do pokemon Yellow, green, red, blue niewazne ktora znajdziesz bedzie pasowac;)
Nie zawsze to co sluszne jest legalne...
Awatar użytkownika
DamainKB
~user
 
Posty: 52
Dołączenie: 02 Cze 2006, 13:21
Miejscowość: z nikąd



Postprzez Reveler 15 Cze 2006, 02:40

Sorki że nie zakładam nowego tematu, ale...

Czy ma ktoś lub chociaż zna nazwę programu umozliwiającego wymianę pokemonów między Gameboy'ami na kompie?

Bo jakieś 5 dobrych lat temu grałem na kompie w Pokemon Silver.. Wszystkie odznaki zdobyłem, wygrałem lige i powiedzieli mi bym sie spotkał z Ashem al etam nie idzie dojść.. Pomyslałem więc że należy upgreadować pokemony, ale część ewoluuje podczas transferu między Gameboyami...

Próbowałem, odpalić ten sam emulator 2 razy i przełaczać sie miedzy oknami ale jak dochodzę do wymiany to sie jedno z okien wiesza i resetuje..

Jesli ktoś by miał taki program, byłbym bardzo wdzięczny..
Image
Lost in the night, wandering alone.Try as I might to escape the fire, it never lets me go.Oh no, oh no, I've got to find a way. A way, a way, a way to rise above it all.
Awatar użytkownika
Reveler
~user
 
Posty: 3091
Dołączenie: 10 Lut 2006, 02:19
Pochwały: 150



Postprzez Amistad18 15 Cze 2006, 03:03

DamainKB napisał(a):Cut oznaczenie HM-01 jak go zdobędziesz to instalujesz go wybranemu poke

zapomniałeś dodać że nie każdy pokemon może poznać Cut... najczęściej roślinne i ogniste potrafią opanować ten atak...
DamainKB napisał(a):Najlepiej jest trenowac tylko jednego poke ale ponieaz niema typu uniwersalnego najlepiej trenować 2 pokemony. Ja osobiście doradzam Kinglera i Machap'a sa to dwa najsilniejsze pokemony z kategori 1-151

no więc co do tych w super pokemonów to sie z tobą nie zgodze, chciał bym zobaczyć jak byś rozegrał walke z kimś kto by miał np Electrobuza i Raichu, a do tego Blastoisa, Gayraidosa, Dragonite i np Huntera ( Gengara )

co do solucji....
http://www.pokemon.vir.pl/Download/POKECENTER%20SOLUCJA%20DO%20GIER%20POKEMON%20RED,%20BLUE,%20YELLOW.zip

Reveler:
http://www.pokemon.vir.pl/Download/tgb_dual.zip

Emulator (wraz z plikiem .ini) umożliwiający grę w Pokemon Red itp. przez Internet. Można nie tylko grać, ale i wymieniać się Pokemonami.


ale nie wiem czy to zadziała, ja kiedyś tez sie chciałem pobawić i sobie dałem spokój :? :? ....
i po ptokach ....
Amistad18
~user
 
Posty: 4441
Dołączenie: 03 Sie 2005, 11:25
Miejscowość: Bydgoszcz
Pochwały: 335



Postprzez Reveler 15 Cze 2006, 03:56

Amistad18 napisał(a):ale nie wiem czy to zadziała

Działa, działa.. tyle że nie wczytuje starych savów z ROMa.. ale nie szkodzi coś sie wymyśli.. Dzięki :D
Image
Lost in the night, wandering alone.Try as I might to escape the fire, it never lets me go.Oh no, oh no, I've got to find a way. A way, a way, a way to rise above it all.
Awatar użytkownika
Reveler
~user
 
Posty: 3091
Dołączenie: 10 Lut 2006, 02:19
Pochwały: 150



Postprzez kos 14 Sie 2007, 18:58

to odpalasz visual boy advancem?

[ Dodano: Dzisiaj o 19:17 ]
bardzo prosze o link do sciagniecie pokemona ruby/sapphire i diamonda

szukam tego od dwoch gdzoin i nie moge znalezc :/ prosze o pomoc
Awatar użytkownika
kos
~user
 
Posty: 10
Dołączenie: 13 Sie 2007, 21:17



Re: gry pokemon

Postprzez Speeder 30 Paź 2008, 22:29

Amistad18- skoro przeszedłeś ta gre kilka razy to może pamiętasz gdzie moge znaleść ognistego legendarnego pokemona nie pamietam jak się nazywa jakoś na "m" no i jeszcze mewtwo i mew gdzie się znajdują??

proszę o szybką odpowiedź jeśli wie kto inny również może się podzielić z góry dziękuje

Dodano Dzisiaj, 21:30:
a wiem że znajduje się w tym mieście poniżej pierwszego co trzeba przepłynąć ale w tej wioerzy nie umiem go znaleść
Speeder
~user
 
Posty: 1
Dołączenie: 30 Paź 2008, 22:24



Gry pokemon

Postprzez Random 22 Lis 2008, 19:50

to był moltres, jest on na szczycie jakies gory ale nie pamietam gdzie...
ja mam pytanie co do Pokemon Emerald:
co zrobić żeby rosły jagody jak sie je posadzi ? (wiem, że był jakiś program albo ustawienie które to włączało w emulatorze)
Awatar użytkownika
Random
~user
 
Posty: 71
Dołączenie: 02 Sty 2007, 23:07
Miejscowość: Gdańsk



Re: gry pokemon

Postprzez Pokemonmaniak 22 Sty 2009, 18:35

Skoro jesteśmy przy emerald to powiedzcie jak dojść do EVER GRANDE CITY :?: (wiem tylko że można się tam dostać urzuwając SURF) mam DIVE (TM8) ale on nie działa jak chce go urzyć przy wodospadzie. :banan:
Awatar użytkownika
Pokemonmaniak
~user
 
Posty: 13
Dołączenie: 22 Sty 2009, 18:20



Gry pokemon

Postprzez czyżula 23 Sty 2009, 14:49

to nie ma być dive tylko wirpoolh jakoś tak to sie nazywa. ściągnąłem tgb i niedziała mi gra przez neta sciana . moge prosić o dokładną instrukcje jak to zrobic żeby grać





P.S z góry thx
czyżula
~user
 
Posty: 1
Dołączenie: 23 Sty 2009, 14:40



Re: gry pokemon

Postprzez Pokemonmaniak 15 Mar 2009, 15:04

Koleś!
Wiem, że to nikogo ni obchodzi, a ogóle to nie wiem z kąd wziąść master balle, ale kiedyś znalazłem go w kryjówce team aqua i musiełem go zużyć na Rayquaze.
Awatar użytkownika
Pokemonmaniak
~user
 
Posty: 13
Dołączenie: 22 Sty 2009, 18:20



Gry pokemon

Postprzez Kapucino 19 Mar 2009, 22:16

pisze sie wziąć. A master balla z tego co wiem to chyba dostaje sie 1 na gre, jak grasz w RSE to przy pomocy VBA link mozna kopiować przedmioty. dajesz pokowi item, i wymieniasz sie nim z 2 oknem emulatora. Ale jak już zużyłeś to tylko kody, lub przejść od nowa do tego momentu i wymienić sie pokemonem ktoremu dasz tego master balla i przesłać go na save na ktorym grasz.
Awatar użytkownika
Kapucino
~user
 
Posty: 330
Dołączenie: 21 Wrz 2007, 18:29
Pochwały: 12



Gry pokemon

Postprzez Pokemonmaniak 05 Kwi 2009, 12:08

chyba już wiem jak kopiować itemki na game boy advance SP ale razem z pokemonem :banan:
ale czy są jakieś kody do pokemon emerald version a game boya???
Awatar użytkownika
Pokemonmaniak
~user
 
Posty: 13
Dołączenie: 22 Sty 2009, 18:20



Gry pokemon

Postprzez Kapucino 05 Kwi 2009, 22:24

A o action replay pan słyszał? nie wiem jak to dziala i gdzie dostać, ale służy do wprowadzania kodów na konsoli.
Awatar użytkownika
Kapucino
~user
 
Posty: 330
Dołączenie: 21 Wrz 2007, 18:29
Pochwały: 12



Gry pokemon

Postprzez Pokemonmaniak 10 Kwi 2009, 21:53

Nie ale mogę powiedzieć jak się kopiuje te masterballe, rade candy i te inne na GAME BOY advance SP.
Awatar użytkownika
Pokemonmaniak
~user
 
Posty: 13
Dołączenie: 22 Sty 2009, 18:20



Następna

Powróć do Konsole i Emulacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości