• Ogłoszenie:

ffviii (wer. pal) - problem z włączeniem

Konsole nowej generacji, konsole stacjonarne, specyfikacje techniczne.
Ogólna dyskusja na temat konsol oraz emulacji.

ffviii (wer. pal) - problem z włączeniem

Postprzez elraaz 08 Sie 2007, 09:38

reklama
Witam!
Nie potrafię sobie poradzić z pewnym problemem występującym na mojej konsolce. Właśnie ściągnąłem 3 raz tę samą grę i zmarnowałem sporą ilość płytek (każdą gierkę ściągałem z innej strony - wiadomo, obraz mógł być uszkodzony). Do rzeczy... Gdy próbuje włączyć ową grę po logo SONY i Play Station moim oczom zamiast loga Squaresoft oraz dalszej części gry pokazuje się czarny, nieustępujący ekran. Płyty nagrywałem przy pomocy programów Alcohol 120% (4x, profil Play Station), CloneCD (4x i 8x, GameCD). Przy ostatniej próbie zamiast czarnego ekranu widzę okrojone logo Play Station (raz na kilka prób zaskakuje) - Play station (r), 2 krzyżyki i tak samo jak czarny ekran nie ustępuje. Zaznaczę, że konsola nie ma problemu z czytaniem innych, bardziej porysowanych i starych gier. Z niecierpliwością czekam na pomoc. Już po tym, że 3x ściągałem ważącą 1.7gb grę widać, że jestem zdesperowany :)

PS. Nazwa tematu jaka jest taka jest - nie potrafię sprecyzować tego problemu w kilku słowach ;)
elraaz
~user
 
Posty: 1
Dołączenie: 08 Sie 2007, 09:27



Powróć do Konsole i Emulacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości