• Ogłoszenie:

Dziwny problem z guitar hero xbox.

Konsole nowej generacji, konsole stacjonarne, specyfikacje techniczne.
Ogólna dyskusja na temat konsol oraz emulacji.

Dziwny problem z guitar hero xbox.

Postprzez buli889 12 Wrz 2011, 23:02

reklama
Witam
Mam dziwny problem z Perkusja na guitar hero WoR. Otóz dzis normalnie gralem, po czym wyłaczylem gre. Moze z 1-2 h max pozniej wlaczylem gre i grajac na perkusji kolorowe kółka ktore leca na ekranie sa innego koloru w danej lini, nie kazde ale wiekszosc. Normlanie sie gra ale te kolory jakies takie dziwne. Kółka na dole ekranu sa w dobrej kolejnosci jesli chodzi o kolory tylko te ktore pokazuja sie na ekranie cos szfankuja... Ktos wie czego moze byc to przyczyną?

Robiłem reinstal gry na iXie i nic nie dało. Jesli gra sie gitara wszystko ladnie smiga.
buli889
~user
 
Posty: 1
Dołączenie: 12 Wrz 2011, 22:58



Dziwny problem z guitar hero xbox.

Postprzez CrossFire 13 Wrz 2011, 11:35

nie ruzmiem za bardzo, ale chodzi tobie o to, że kolory np zielony jest po prawej stronie, a nie po lewej, a pomarańczowy jest po lewej, a nie po prawej ? :D

Bo jeśli tak to sprawdź w opcjach, czy nie masz przypadkiem włączone przełożenie kolorków na lewo/prawo ręczny.
Instalka do tego nic nie ma musisz poszukać w opcjach gry. :wink:

Ostatecznie sprawdź, na innym profilu czy jest tak samo .
ASUS ROG G751 / i7 4720 /32gb ram /SSD240gb+1TB/GTX 970m | + Xperia Z3
Awatar użytkownika
CrossFire
~user
 
Posty: 4668
Dołączenie: 08 Lut 2007, 18:47
Miejscowość: Liegnitz/Breslau
Pochwały: 141



Dziwny problem z guitar hero xbox.

Postprzez buli889 13 Wrz 2011, 15:09

Nie nie. Jest tak ze jak mam te kolory na spodzie ekranu to te kolorki co leca to np w lini czerownej leci np zołta czasem niebieska czasem zielona i tak w kazdej innej. Nie leci kolor danej nutki tylko inne, ale gra sie normlanie ... ale nie wiem co spowodowało takie cos.
buli889
~user
 
Posty: 1
Dołączenie: 12 Wrz 2011, 22:58



Dziwny problem z guitar hero xbox.

Postprzez CrossFire 13 Wrz 2011, 15:13

Próbowałeś na nowym profilu ? czy jest tak samo, jeśli tak to zasadnicze pytanie - oryginał :?: czy pirat :?:

P.S. próbowałeś na nowo kalibracji sprzętu itd ?
ASUS ROG G751 / i7 4720 /32gb ram /SSD240gb+1TB/GTX 970m | + Xperia Z3
Awatar użytkownika
CrossFire
~user
 
Posty: 4668
Dołączenie: 08 Lut 2007, 18:47
Miejscowość: Liegnitz/Breslau
Pochwały: 141




Powróć do Konsole i Emulacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości