• Ogłoszenie:

Draftsight program się uruchamia ale nie mogę nic narysować.

Wszystko na temat programów: skąd pobrać, instalacja, użytkowanie, problemy, poszukiwane programy.

Draftsight program się uruchamia ale nie mogę nic narysować.

Postprzez rafalstce 01 Wrz 2013, 13:13

reklama
Witam. Problem taki jak w temacie. DraftSight się uruchamia ale nic nie mogę narysować, próba wczytania gotowego projektu nic nie daje dalej czarny ekran (ewentualnie pojawiają się nowe - puste i czarne - arkusze). Poza tym na obszarze rysownia kursor dziwnie przeskakuje ( tzn. nie porusza się płynnie. ). Sprzęt jest raczej wystarczający żeby "pociągnąć" ten program, gdyż na tym samym komputerze mam Ubuntu i na Linuxie DraftSight śmiga aż miło. Czyżby brakowało na Windowsie ( 7 ) jakiejś biblioteki, programu...??
rafalstce
~user
 
Posty: 30
Dołączenie: 01 Wrz 2013, 13:02
Pochwały: 2



Draftsight program się uruchamia ale nie mogę nic narysować.

Postprzez ManieG 08 Wrz 2013, 18:02

A sprawdz dokładnie, czy masz zaaktualizowane wszystkie dostępne sterowniki do wszystkich dostępnych urządzeń na twoim komputerze, tzn. karta graficzna, procesor itd.

Zobacz też, czy pobranie z innego źródła tego programu coś pomoże, lub uruchom ze zgodnością systemu Windows XP SP3, i ze zgodnością Adminstratora.

Potem znajdz folder znajdujący się z programem i włącz.
Zobaczysz czy zadziała.

Pozdrawiam.

Autor postu otrzymał pochwałę
Awatar użytkownika
ManieG
~user
 
Posty: 70
Dołączenie: 26 Sie 2013, 16:00
Miejscowość: UNKOWN
Pochwały: 3



Draftsight program się uruchamia ale nie mogę nic narysować.

Postprzez rafalstce 08 Wrz 2013, 20:46

Dzięki za podpowiedź. Spróbuję i dam znać co się dzieję.


Dodano Dzisiaj, 08:25:
Najlepsze są najprostsze rozwiązania. Zgodnie z podpowiedzią zaktualizowałem sterowniki, uzupełniłem brakujące oprogramowanie (.NETframework ), jeszcze raz pobrałem program ( tym razem ze strony producenta ) i zadziałało. Jeszcze raz dziękuję za podpowiedź.
rafalstce
~user
 
Posty: 30
Dołączenie: 01 Wrz 2013, 13:02
Pochwały: 2



Draftsight program się uruchamia ale nie mogę nic narysować.

Postprzez lukaszmolicki 05 Gru 2021, 01:37

Witam. Temat stary ale aktualny. Zainstalowałem zgodnie z instrukcją, odświeżyłem sterowniki ale pole robocze nadal mam czarne. na razie mam program, za który zapłaciłem, żeby go mieć a nie używa.
lukaszmolicki
~user
 
Posty: 1
Dołączenie: 05 Gru 2021, 01:26




Powróć do Programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości