• Ogłoszenie:

Darmowy vpn z polskim serwerem poszukiwany.

Kosz, czyli miejsce gdzie wrzucamy wszystkie beznadziejne i nic nie wnoszące tematy.

Darmowy vpn z polskim serwerem poszukiwany.

Postprzez Alex1218 11 Paź 2013, 13:23

Cześć!

W chwili obecnej dużo podróżuję i przebywam poza granicami Polski. Od czasu do czasu chciałbym sobie pooglądać filmy na iplexie (bo mają niezłe tytuły no i mam już tam wykupiony pakiet premium ;-) - ale jak szybko się okazało, mogę oglądać tam filmy tylko gdy korzystam z Internetu w Polsce. Ktoś wpomniał mi o tym, żeby zainstalować vpna - ale że musi dawać dostęp do serwera zlokalizowanego w Polsce. Znacie takie vpny, które oferują polski serwer/serwery?

Sam trafiłem na coś takiego: <wycięte>. Ogólnie przyjemnie się korzysta - filmy się nie zacinają, nie ma żadnych limitów no i jest wersja darmowa. Ale fajnie by było mieć jeszcze jakieś porównanie - co polecacie? Może być nawet jakiś płatny program - byle nie za drogi ;-)

No i jeszcze jedno pytanko: Korzystaliście może z tego barta? Warto dłużej się z nim pobawić?
Alex1218
~user
 
Posty: 1
Dołączenie: 11 Paź 2013, 12:58



Darmowy vpn z polskim serwerem poszukiwany.

Postprzez kret99 16 Lis 2013, 19:21

Korzystam z płatnego <wycięte> i nie znalazłem lepszego polskiego dostawcy VPN. Duży wybór serwerów i rozsądne ceny w porównaniu do innych. :ok:

Temat zamknięty, powód - marketing szeptany.
kret99
~user
 
Posty: 1
Dołączenie: 16 Lis 2013, 19:18




Powróć do Kosz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości