• Ogłoszenie:

Czy często gotujesz?

Informacje oraz porady dla sympatyków wirtualnej rozrywki.
Instalacja, opinie, solucje... Zapraszamy

Czy często gotujesz?

Postprzez bettyvill 09 Sty 2023, 23:49

reklama
Cześć wszystkim. Czy interesujecie się ogólnie gotowaniem? Chcę spróbować zrobić jakieś desery do herbaty, żeby nie musieć kupować ich w sklepie, tylko zrobić samemu. Zaproponujcie jakieś przepisy? Czekam z niecierpliwością na Wasze propozycje.
Awatar użytkownika
bettyvill
~user
 
Posty: 12
Dołączenie: 01 Paź 2022, 17:12



Czy często gotujesz?

Postprzez nadifur 10 Sty 2023, 00:42

W rzeczywistości robienie różnych deserów jest bardzo proste i wystarczy znaleźć dobry przepis. Dlatego właśnie proponuję Ci zrobienie Ciasta już teraz. Spójrz na szczegółowy opis tego przepisu. Jestem pewna, że gotowanie dla Ciebie będzie łatwe i przyjemne. Przecież zadowolić swoich bliskich wykwintnymi daniami jest tak łatwo.
Awatar użytkownika
nadifur
~user
 
Posty: 12
Dołączenie: 01 Paź 2022, 17:48



Czy często gotujesz?

Postprzez momser 10 Sty 2023, 01:12

Bardzo dziękuję za udostępnienie tej strony. Uwielbiam gotować i dlatego jest to dla mnie prawdziwe znalezisko. Przepisy są proste i całkiem smakowite.
Awatar użytkownika
momser
~user
 
Posty: 11
Dołączenie: 03 Paź 2022, 00:17



Czy często gotujesz?

Postprzez utopia 10 Kwi 2024, 17:07

Do niedawna każdego roku robiliśmy zakupy, braliśmy urlop i stawaliśmy w kuchni, żeby przyrządzić smaczne przetwory na długi zimowe i jesienne dni. Nasi milusińscy bardzo je lubią, więc nie było tłumaczeń, tylko trzeba było stać i gotować. Jednak dostaliśmy od znajomej namiary na firmę Eterno i to rozwiązało u nas sprawę szykowania w pocie czoła przetworów. Na stronie https://eterno.pl/ znaleźliśmy duży wybór smacznych, zdrowych i ekologicznych przetworów, które nasze dzieci bardzo lubią, a my oszczędzamy czas, który możemy wykorzystać w przyjemniejszy sposób.
utopia
~user
 
Posty: 1
Dołączenie: 07 Mar 2024, 21:23




Powróć do Gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: hvlamseo oraz 17 gości