• Ogłoszenie:

CX65 kabel

Forum komórkowe - wszystko co związane z tą jakże obszerną tematyką.

CX65 kabel

Postprzez halogen0 08 Lut 2005, 21:05

reklama
Wiem że na forum są podobne posty ale w większości na nie już nikt nie odpowiada. Mam dwa telefony Siemensa MC60 i Siemensa CX65 gdy podłaczam MC60 pod komputer jest wszystko oki a jak podłacze CX65 to pisze proszę podłaczyć telefon nie rozpoznaje go mam program Mobile Phone Manager przed podłaczenie CX65 zmieniam ustawienia z tych Gigaset na S65 CX65 i te inne a telefonu nie czyta. PS>kabelek mam pod port Com jest może jakiś inny program niż Mobile Phone Manager do obsługi siemensów(wgrywanie tapet zgrywanie zdjęć i filmów na kompa) jak takowe istnieją to bym prosił kogoś o pomoc i podanie do nich linków



Edit kemot301
Brak znajomości regulaminu a dokładniej o formułowaniu pytań. Prawidłowa składnia: [PROBLEM], [SZUKAM], itp. [] - to tagi.


Autor postu otrzymał pochwałę
...:::Halogen0:::...
Awatar użytkownika
halogen0
~user
 
Posty: 77
Dołączenie: 20 Gru 2004, 20:40
Miejscowość: Nasielsk



Cx65 kabel

Postprzez joys20 20 Lip 2023, 05:36

Troubleshoot the 'epson printer says offline windows 10 with our expert tips. Regain seamless printing functionality by following our step-by-step guide to resolve the problem and get your Epson printer back online.
joys20
~user
 
Posty: 1
Dołączenie: 20 Lip 2023, 05:16




Powróć do GSM - Telefonia komórkowa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron