• Ogłoszenie:

Co potrzeba wymienić w ps2? (uszkodzony)

Konsole nowej generacji, konsole stacjonarne, specyfikacje techniczne.
Ogólna dyskusja na temat konsol oraz emulacji.

Co potrzeba wymienić w ps2? (uszkodzony)

Postprzez koloman 08 Lip 2009, 14:25

reklama
Witam, otóż dostałem od znajomego playstation 2 - jest to wersja ta grubsza - nie wiem jak się ona dokładnie nazywa, bo za bardzo się nie znam :D. Tak więc po uruchomieniu konsoli obraz jest :lol:, ale napęd nie chciał sie wysuwać, więc rozebrałem konsole o zauważyłem, że taśmy są odczepione... Więc podłączyłem wszystko jak należy, chociaż nie do końca, ponieważ te taśmy lekko się trzymały... Tak więc po złożeniu konsoli dysk zaczął się wysuwać, ale nie czytał płyt :(. Domyślam się, że taśmy się powysuwały, lub napęd nie jest sprawny. Co waszym zdaniem, trzeba byłoby wymienić i ile kosztowałaby naprawa?
Bleeeee :P Vodka - Connecting People :banan:
Awatar użytkownika
koloman
 
Posty: 216
Dołączenie: 11 Gru 2006, 20:23
Pochwały: 4



Co potrzeba wymienić w ps2? (uszkodzony)

Postprzez Filas 08 Lip 2009, 16:58

Z nazwy - PS2 FAT, możliwe, że trzeba wymienić Laser albo chociażby zastosować funkcje chipa (chyba że nie modowane) tzn. wrzucić HDD cośtam, wstawić twardziela i po sieci wrzucać giery do konsoli. Odpalic HDD cośtam i odpalać z tego gry, ale nie wiem czy działa bo sam mam Slimkę.

Autor postu otrzymał pochwałę
CAL[recabl cordial cmk422]\PFE012[grey filters]\HD681gejmingedyszon skarpetamod\KNS8400 & ProdigyHD2!
ImageImage
Awatar użytkownika
Filas
~user
 
Posty: 1053
Dołączenie: 23 Sie 2005, 13:17
Miejscowość: Gdzieś daleko stąd.
Pochwały: 52



Co potrzeba wymienić w ps2? (uszkodzony)

Postprzez koloman 09 Lip 2009, 12:59

OK dzięki za pomoc!
Bleeeee :P Vodka - Connecting People :banan:
Awatar użytkownika
koloman
 
Posty: 216
Dołączenie: 11 Gru 2006, 20:23
Pochwały: 4




Powróć do Konsole i Emulacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości