• Ogłoszenie:

Chrome blokuje coraz więcej stron

Wszystko odnośnie szerokiej tematyki Internet, oraz sieci komputerowe

Chrome blokuje coraz więcej stron

Postprzez ToServeAndProtect 24 Cze 2015, 23:51

reklama
Chrome blokuje mi strony w necie.
System jest czysty. Z zainstalowanego softu mam ESET, CryptoPrevent oraz EMET. Odinstaluję 2 ostatnie, gdyż to nie wina ESET'a.

Chrome nie posiada żadnych wtyczek prócz dobrze mi znanych nie blokujących treści dziwnych xD
Co dziwnego przenosi się to na inne przeglądarki.

Image

Po odinstalowaniu EMETa i Crypto. Jednak nie sądzę by byłą to ich wina.

Image
| MSI X470 GAMING PLUS | AMD Ryzen 7 2700 | Kingston HyperX DDR4 Fury Black 16GB | PNY GeForce GTX 1080 XLR8 8GB GDDR5X | AOC Q3279VWFD8 31.5" + IIYAMA ProLite E2407HDS 24" |
| SSD Samsung 860 Evo 512GB + SSD Samsung 830 128GB + SSHD Seagate 2TB + WD Caviar Blue 650GB + WD Caviar Green 1TB | Powered by Supremo FM2 Gold 750W |

Image

Image
Awatar użytkownika
ToServeAndProtect
»ekspert
 
Posty: 14516
Dołączenie: 12 Maj 2006, 16:36
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 461



Chrome blokuje coraz więcej stron

Postprzez grupapfi 09 Lip 2015, 12:31

wina stoi po stronie witryny, na którą chcesz wejść. Ja próbując się z nią połączyć przez mozille mam coś takiego:

The following error was encountered while trying to retrieve the URL: lumfile.com
Nieudane połączenie z 80.82.64.21.
System zwrócił wartość: (111) Connection refused
The remote host or network may be down. Please try the request again.
Your cache administrator is webmaster.
grupapfi
~user
 
Posty: 8
Dołączenie: 08 Lip 2015, 15:34



Chrome blokuje coraz więcej stron

Postprzez CryptoRobotics 04 Maj 2022, 16:25

Niedawno, w związku z piątym pakietem sankcji wobec Federacji Rosyjskiej, giełda kryptowalut Binance podjęła decyzję o ograniczeniu świadczenia usług użytkownikom z Rosji. Ograniczenia dotkną użytkowników, których saldo przekracza 10 000 euro.

Konta użytkowników objęte tym ograniczeniem będą mogły jedynie wypłacać środki i nie będą mogły handlować ani zasilać swojego salda na giełdzie Binance. Ponadto ograniczenie dotyczy wszystkich portfeli spot, futures i depozytowych, a także aktywów w produktach Binance Staking i Binance Earn.

Dlatego platforma handlowa Cryptorobotics, jako oficjalny broker giełdy Binance, zapewnia możliwość utworzenia subkonta, które pozwala użytkownikom z Rosji ominąć wszelkie ograniczenia salda na giełdzie. W tym artykule wyjaśnimy, czym jest subkonto i jak zakończyć proces rejestracji na Binance bez weryfikacji.

Co to jest subkonto Binance? https://cryptorobotics.co/ru/kak-torgovat-na-binans-bez-verifikacii/
Kryptorobotyka niedawno dodała dodatkową funkcję, która umożliwia utworzenie subkonta do handlu kryptowalutą na giełdzie Binance.
Subkonto to podział jednego utworzonego przez użytkownika konta na kilka dodatkowych kont.

Subkonta na giełdzie Binance są funkcją pomocniczą dla traderów, która pozwala im dywersyfikować swoje ryzyko, wdrażać różne strategie handlowe na każdym subkoncie, omijać ograniczenia dla obywateli Rosji i mieć pełną kontrolę nad swoimi środkami. Użytkownicy mogą utworzyć do 2 subkont na giełdach Binance i Binance Futures. Zysk, strata i saldo są wyświetlane dla każdego subkonta osobno.

Przyjrzyjmy się bliżej, jakie możliwości mają subkonta na giełdzie Binance.
CryptoRobotics
~user
 
Posty: 1
Dołączenie: 04 Maj 2022, 16:17



Chrome blokuje coraz więcej stron

Postprzez Tomasz Karol 25 Lut 2023, 01:10

Witam!
Proszę o pomoc.
Jestem właścicielem portalu internetowego z darmowymi ogłoszeniami motoryzacyjnymi https://tuauta.pl/. Przeglądarka Google, po jakimś czasie Firefoks, mimo że mam wykupiony certyfikat Commercial SSL, to blokuje moją stronę wyświetlając komunikat "Twoje połączenie z tą witryną jest niebezpieczne" . Sprawdzałem na innym kompie, to się otwiera, jednak nie mam pewności czy na wszystkich komputerach w kraju. Sprawdzałem ustawienia, wyłączałem program antywirusowy i nic. Google twierdzi, że to wina ustawień.
Tomasz Karol
~user
 
Posty: 1
Dołączenie: 14 Lut 2023, 00:41




Powróć do Internet & Sieci

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości