• Ogłoszenie:

Camtasia studio

Wszystko na temat programów: skąd pobrać, instalacja, użytkowanie, problemy, poszukiwane programy.

Camtasia studio

Postprzez latham 24 Sie 2020, 01:17

reklama
Witam
Na początku bardzo przepraszam, że temat może być w nieodpowiedniej zakładce.
Mój problem polega na tym, że zrobiłem projekt w camtasia studio 2020 najnowsza wersja. Po czym chcę odpalić projekt w wersji 9 z 2017roku i wyskakuje mi komunikat, że plik został wykonany w nowszej wersji i nie da się go odpalić, Czy da się jakoś przekonwertować plik na format który da się odtworzyć w starszej wersji ? Jeśli tak to proszę o pomoc.
latham
~user
 
Posty: 1
Dołączenie: 24 Sie 2020, 01:07



Camtasia studio

Postprzez StanislawTomaszewski 13 Paź 2020, 08:13

Niestety nie. W tym programie, podobnie jak w wielu innych, nawet jeśli okaże się, że uruchamiają projekty z nowej wersji programu w starych wersjach, to w najlepszym przypadku projekty będą działać gorzej i zawiesić się (zrobiłem to w FL Studio), więc zostaw to przedsięwzięcie
Techno nie ma treści, techno nie chce ci nic mówić i nie obiecuje niczego w przyszłości. Techno nie wymaga niczego. Techno daje chwilowe poczucie wolności. A także szczęście. A także poczucie, że nie jesteś sam. To wszystko.
Awatar użytkownika
StanislawTomaszewski
~user
 
Posty: 20
Dołączenie: 12 Paź 2020, 14:26
Miejscowość: Warszawa



Camtasia studio

Postprzez danielwitt 22 Gru 2020, 04:11

Dzięki za wszystkie rady
danielwitt
~user
 
Posty: 1
Dołączenie: 22 Gru 2020, 04:09




Powróć do Programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości