• Ogłoszenie:

bramki do wysyłania sms za granicę

Forum komórkowe - wszystko co związane z tą jakże obszerną tematyką.

Bramki do wysyłania sms za granicę

Postprzez Aselfer 12 Gru 2009, 20:56

reklama
bramka, która wysyła prawie wszędzie to
orange.pl.
wystarczy sobie kupić kartę, na stronie zrobić konto podając numer i mamy darmową bramkę ( 30sms miesięcznie ).
karta nie musi być używana. założyłem bramkę 3 lata temu czy nawet więcej, karta już jest nieważna a bramki nadal używam
Awatar użytkownika
Aselfer
~user
 
Posty: 809
Dołączenie: 05 Lip 2009, 22:28
Miejscowość: Biała Podlaska
Pochwały: 9



Bramki do wysyłania sms za granicę

Postprzez rejestration 18 Paź 2010, 13:55

Jeszcze kilka miesięcy temu wysyłałem z bramki orange.pl smsy za granicę (głównie do Włoch). Po długiej przerwie, dzisiaj ponownie chciałem wysłać takiego smsa, zalogowałem się na swoje konto orange i widzę jakieś zmiany :///. Strona trochę zmieniona graficznie, ale przede wszystkim brak możliwości wysyłania smsów za granicę :/// Można tylko do abonentów PTK Centertel czyli Orange :/// Czy ktoś wie o co chodzi? Zlikwidowali możliwość wysyłania smsów za granicę i do innych sieci, czy to ja po tak długiej przerwie zapomniałem w którą zakładkę wejść, żeby wysłać te smsy?

Pozdrawiam i czekam na jakieś odpowiedzi.
rejestration
~user
 
Posty: 1
Dołączenie: 18 Paź 2010, 13:44



Bramki do wysyłania sms za granicę

Postprzez julia123 04 Maj 2012, 00:16

SMS DO NIEMIEC

bezpłatnie - po polsku - bez rejestracji i bez limitu
julia123
~user
 
Posty: 1
Dołączenie: 04 Maj 2012, 00:14



Bramki do wysyłania sms za granicę

Postprzez fibitek 10 Maj 2012, 12:15

Ja trafilem na fajna bramke przez strone ze strony www.sms4fun.pl - bramka jest genialna, bo jak chyba zadna inna wysyla smsy do wszystkich sieci w polsce i na swiecie. Sam wyprobowalem kilka krajow europejskich i esy doszly bez zarzutu. Dobre jest tez to,ze online dostepne sa raporty dostarczenia, wiec ma sie te pewnosc, ze wiadomosc doszla
:ok:
fibitek
~user
 
Posty: 1
Dołączenie: 10 Maj 2012, 12:11



Poprzednia

Powróć do GSM - Telefonia komórkowa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości