• Ogłoszenie:

Brak opcji "rozszerzenia" w zakładce nagrywanie w dźwiękach

Poszukujesz sterowników? Masz problem z zainstalowaniem bądź odinstalowaniem? Zapytaj w tym dziale

Postprzez lulus121 03 Sie 2016, 01:03

reklama
Mam taki problem tak jak w temacie, gdy wchodzę w urządzenia do nagrywania i chce sobie włączyć tłumienie zakłóceń itd to nie moge ponieważ nie mam zakładki "opjcje rozszerzenia" pisałem już na wielu forach ale nikt nie pomógł.Przypominam że mam laptopa i mikrofon wewnętrzny ponieważ wejście na słuchawki mi się zepsuło oraz słuchawki też :D
jeszcze modeł płyty głównej: LENOVO 20150
ze strony producenta lenovo sterowniki nic nie pomogły
Informacje o kontrolrerze: Conexant SmartAudio HD
lulus121
~user

Dołączenie: 03 Sie 2016, 00:44

Postprzez operationsympathize 08 Sie 2022, 07:00

Because I lack the "extension options" tab, I am unable to. I have already posted in numerous places, but no one has been able to assist. Because I also broke the headphone jack and the headphones, keep in mind that I also have a laptop with an inbuilt microphone.

octordle
operationsympathize
~user

Dołączenie: 08 Sie 2022, 06:56

Postprzez lemieuxhelmsi 18 Sie 2022, 11:41

We have the same issue and until now, I can't find it. handyman Leander Car Windshield Repair in Houston Texas Basement Repair
lemieuxhelmsi
~user

Dołączenie: 18 Sie 2022, 11:15

Postprzez johnjenniffer 15 Wrz 2022, 14:28

You can check Screencastify! It is a well-known screen recorder Chrome extension with audio. You can create, edit, or share your videos within a few seconds. You can create superb videos with the help of easy-to-use tools. Users can capture their desktop, browser tab, and also webcam. https://www.sprayfoamproslafayette.com/
johnjenniffer
~user

Dołączenie: 15 Wrz 2022, 14:03

Powróć do Sterowniki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości