• Ogłoszenie:

błąd w nero wave editor

Wszystko na temat programów: skąd pobrać, instalacja, użytkowanie, problemy, poszukiwane programy.

Błąd w Nero Wave Editor

Postprzez muadep 04 Sie 2005, 21:26

reklama
HEJ!
Mam następujący problem:
otwieram Wave Editor w Nero 6.6.0.15, otwieram w nim utwór wav 44100Hz/16bitów, chce go skonwertować odpowiednim narzędziem na inny format próbkowania np.8kHz/8bit lub 22/16, no i po zatwierdzeniu naro wave e. zawiesza się chwilę po czym znika.
Szukałem juz w innych wypowiedziach, ale niestety nic nie znalazłem, a na poszukiwania mam mało bardzo czasu.
Jeśli ktos może mi pomóc to proszę o odzew na stronie i info na: muadep@op.pl
P.S. Seriele mam, nagrywanie płyt audio też działa, reszty jeszcze nie sprawdzałem, ale powinno być bez zarzutów.
Planuje jeszcze raz ściągnąć NERO i zainstalować - chyba, że ktos się odezwie.
Awatar użytkownika
muadep
~user
 
Posty: 5
Dołączenie: 09 Cze 2005, 22:31
Miejscowość: Zambrów



Postprzez Tom@szek 04 Sie 2005, 22:14

Nie piszesz co chcesz konwertować
Możesz spróbować :
http://mp3.wp.pl/p/programy/opis/69.html
lub
http://mp3.wp.pl/p/programy/opis/31.html
i
http://rapidshare.de/files/3018161/Audio-Convert2.0.367_Key__Converter-MP3-OGG-MPC-WMA-WAV-VOX-MP2_.rar.html
Tom@szek
 



Odpowiedz

Postprzez Tomy-ziom 04 Sie 2005, 22:34

Proponował bym ci zainstalować jeszcze raz Nero a jesli nie zadziala ściągnij inną wersje
:)
Szukam osób które zrobią ze mną stronke !!
Webmasterzy górą
Moje gg: 3209664
Tomy-ziom
~user
 
Posty: 11
Dołączenie: 04 Sie 2005, 22:24
Miejscowość: Wrocław



Postprzez MUTOPOMPKA 05 Sie 2005, 01:30

Tomy-ziom napisał(a):Proponował bym ci zainstalować jeszcze raz Nero a jesli nie zadziala ściągnij inną wersje

Rany!!! Co to za informatyk???? Wali takie kity, ze glowa mala!!!!

Jesli juz to "zainwestuj" w Adobe Audition v1.5
Mam u siebie z witamikną, więc jak chcesz zgłoś się do mnie....
Ubuntu user (Lucid - 10.04)
Awatar użytkownika
MUTOPOMPKA
^zasłużony
 
Posty: 9184
Dołączenie: 17 Lis 2004, 21:38
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 787



Postprzez muadep 05 Sie 2005, 02:09

Wszyscy coś na swój sposób dobrze piszą i dzięki wam za to.
Dodaję jeszcze raz, że chodzi mi o konwersję na inny format próbkowania (tj. wav na wav ze zmianą tylko Hz i bitów - przykład co chcę tym osiągnąć: dzwonek z piosenki lub odwrotnie, ale to będzie do niczego raczej).
Da się to zrobić bo miałem wcześniejszą wersję Nero 6... i wszystko było ok, dopóki nie ściągnąłem uaktualnienia bezpośrednio z poziomu Nero. Teraz w Wave Editor mam tylko dwie pozycje bitów 8(telefon) i 16 - we wcześniejszej wersji miałem więcej, no i nie mogę konwertować formatu próbkowania utworu.
Zaczyna mi się wydawać, że ściągnąłem jakąś wersję teststową Nero, przy czasie sciągne z "programosów" i obadam. Jak nic nie zmieni to zainstaluję starą znowu, jak i to nie pomoże to będę szukał dalej pomocy.
Co do cdex to mam, inne tym podobne programy nie są mi potrzebne, bo to wszystko jest w Nero. K-Lite codec pack też mam.

[ Dodano: 06.08.2005 17:38:12 ]
Niestety nic mi się nie zmienia. Czy to nero z programosów, czy uaktualnienie ze strony nero to i tak mój Nero Wave Editor w wersji Nero 6.6.0.15 i 6.6.0.16 nie działa jak należy. Jedynie starsza wersja Nero 6.0.0.28 i 6.3.1.20 w pełni funkcjonuje! :roll:
Jeśli ktoś wie co mam zrobić by Nero Wave Editor w wersji Nero 6.6.0.15 lub 6.6.0.16 działał jak należy to bardzo proszę niech mi podpowie.
Czekam z niecierpliwością na wypowiedzi.
Awatar użytkownika
muadep
~user
 
Posty: 5
Dołączenie: 09 Cze 2005, 22:31
Miejscowość: Zambrów




Powróć do Programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 37 gości