• Ogłoszenie:

Auslogics diskdefrag jak wyczyścić znalezione problemy

Wszystko na temat programów: skąd pobrać, instalacja, użytkowanie, problemy, poszukiwane programy.

Auslogics diskdefrag jak wyczyścić znalezione problemy

Postprzez Darom 16 Kwi 2016, 17:57

reklama
Bardzo często na windows 10 po skończonej defragmentacji dysku programem "Auslogics Disk defrag" w zakładce System Health spotykam się ze znalezionymi błędami przez program. Pisze tam, że "Fix`em" - rozwiązaniem na to jest zainstalowanie Auslogics BoostSpeed. Tak jak widać na tym screenie. Czy da się coś zrobić, żeby wykrywane tam problemy naprawić, wyczyścić - żeby tam się nie pojawiały ? Nie wiem, czy program BoostSpeed jest skuteczny i faktycznie temu zaradzi, Zamiast tego używam Ccleanera oraz privazera. Więc według mnie nie powinno tam nic wykrywać już później po skończonej defragmentacji. Czy ktoś może mi w tym pomóc ? Mój Raport z Defragmentacji można zobaczyć Tutaj Proszę, by ktoś - kto się na tym zna spojrzał na ten mój raport i napisał mi czy jest dobrze, czy źle ? i jeśli źle to jak można to naprawić ?
Darom
~user
 
Posty: 663
Dołączenie: 23 Sie 2008, 18:00
Miejscowość: Tarnów/Kraków



Auslogics diskdefrag jak wyczyścić znalezione problemy

Postprzez Łowca Androidów 16 Kwi 2016, 20:10

Przede wszystkim przestań używać CCleaner i Privazer - no chyba, że chcesz w niedługim czasie odwiedzić to forum w dziale Windows z objawiami niedizałającego systemu lub jego składników.

To raz, a dwa - jaki posiadasz dysk który defragmentujesz?
Kobiety nie zmienisz, możesz zmienić kobietę, ale to nic nie zmieni.

nie potrafie znaleźć darmowego programu który byłby za darmo
---------------------------------------------------------------------------------------
sprawdź czy na systemie jest system
Awatar użytkownika
Łowca Androidów
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 2136
Dołączenie: 11 Kwi 2014, 13:03
Pochwały: 105



Auslogics diskdefrag jak wyczyścić znalezione problemy

Postprzez Darom 16 Kwi 2016, 22:37

Łowca Androidów napisał(a):a dwa - jaki posiadasz dysk który defragmentujesz?

Dlaczego mam nie używać ccleanera i privazer ? myśle, że co jakiś czas trzeba system i dysk przeczyścić. Jak Ty uważasz ?
Mam jeszcze taki programik CrystalDiskInfo, które pokazuje mi dane o moim dysku łącznie z jego temperaturą. Zobacz proszę na screena i powiedz mi co o tym sądzisz ? Proszę doradź mi tak, żebym było dobrze.
Czy ta temperatura mojego dysku jest normalna ? Czy Twoim zdaniem mój dysk mogę defragmentować ?
Darom
~user
 
Posty: 663
Dołączenie: 23 Sie 2008, 18:00
Miejscowość: Tarnów/Kraków



Auslogics diskdefrag jak wyczyścić znalezione problemy

Postprzez Łowca Androidów 17 Kwi 2016, 13:41

Trochę za wysoka temperatura dysku, pewnie jest tam ciasno w budzie.

Dlaczego masz nie używać - ano dlatego,że sa to automaty i czyszczą według wyzaczonych schematów i nie myślą.
Usunie coś co wyda mu się niewlaściwe i potem jest płacz i lament.
Od czyszczenia jest człowiek, istota myśląca - czyścimy kiedy system spowalnia, ale nie programami które robią to z utomatu.
Kobiety nie zmienisz, możesz zmienić kobietę, ale to nic nie zmieni.

nie potrafie znaleźć darmowego programu który byłby za darmo
---------------------------------------------------------------------------------------
sprawdź czy na systemie jest system
Awatar użytkownika
Łowca Androidów
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 2136
Dołączenie: 11 Kwi 2014, 13:03
Pochwały: 105



Auslogics diskdefrag jak wyczyścić znalezione problemy

Postprzez Darom 17 Kwi 2016, 15:42

Łowca Androidów napisał(a):Trochę za wysoka temperatura dysku, pewnie jest tam ciasno w budzie.

Co masz na myśli pisząc to ? jeśli masz chwilke czasu i mógłbyś mi pomóc to proszę powiedz mi co miałbym Ci pokazać, żeby "poluzować w budzie" ?
Łowca Androidów napisał(a):Od czyszczenia jest człowiek, istota myśląca - czyścimy kiedy system spowalnia, ale nie programami które robią to z utomatu.

Ccleaner jest zły ? i jeszcze np. WinContig ? - program do defragmentacji dysku.
Jeśli miałbym sam bez używania programów czyścić sobie komputer w chwili spowolnienia systemu to w jaki sposób lub w którym miejscu w systemie mógłbym sobie to robić ?
Jeśli chodzi jeszcze o tę wysoką temperaturę mojego dysku to czy można coś zrobić, żeby była ona niższa ?
Darom
~user
 
Posty: 663
Dołączenie: 23 Sie 2008, 18:00
Miejscowość: Tarnów/Kraków



Auslogics diskdefrag jak wyczyścić znalezione problemy

Postprzez Łowca Androidów 17 Kwi 2016, 20:51

Dysk musi mieć przestrzeń w obudowie, nic nad nim blisko i pod nim.
Buda w środku wyczyszczona.
Co czyścić i gdzie - trzeba nieco wiedzy.
CCleaner ma wysoki prorytet dostepu i może usuwać wystemowe wpisy rejestru, pliki systemowe itp co może spowodować uszkodzenie lub niestabilne działanie sysetmu.
Kobiety nie zmienisz, możesz zmienić kobietę, ale to nic nie zmieni.

nie potrafie znaleźć darmowego programu który byłby za darmo
---------------------------------------------------------------------------------------
sprawdź czy na systemie jest system
Awatar użytkownika
Łowca Androidów
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 2136
Dołączenie: 11 Kwi 2014, 13:03
Pochwały: 105



Auslogics diskdefrag jak wyczyścić znalezione problemy

Postprzez Darom 18 Kwi 2016, 05:37

Dziękuje za pomoc. Używam laptopa więc przedmucham go i może coś to pomoże. :)
Darom
~user
 
Posty: 663
Dołączenie: 23 Sie 2008, 18:00
Miejscowość: Tarnów/Kraków




Powróć do Programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Lisa Harry oraz 16 gości