• Ogłoszenie:

Aim sc808 problem - nie nagrywa. jak ustawić wykrywanie k.ma

Poszukujesz sterowników? Masz problem z zainstalowaniem bądź odinstalowaniem? Zapytaj w tym dziale

Aim sc808 problem - nie nagrywa. jak ustawić wykrywanie k.ma

Postprzez Yaku 01 Lis 2018, 09:43

reklama
Posiadam kartę dźwiękową AIM SC808, zbudowaną jakoby z dwóch kart : macierzystej i rozszerzonej. Już wcześniej zdarzał się problem z wykrzaczającymi się sterownikami. Jeśli podepnę słuchawki bez odpięcia kabli od wzmacniacze/kolumny, po przeniesieniu dźwięku na słuchawki nie da się ponownie korzystać z kolumn. Wymagana reinstalacja sterowników.

Problem który próbuję rozwiązać bez ciągłej reinstalacji sterowników to wykrywanie karty macierzystej przez program do nagrywania Audacity. Otóż po skorzystaniu z słuchawek (przy odpiętym wzmacniaczu, więc nic się z nim nie stało) nie jestem w stanie nagrywać w tymże programie. Nie wiedzieć czemu wykrywa jedynie kartę dodatkową, która nie wyłapuje dźwięków. Do nagrywania powinna być karta macierzysta.

Ktoś spotkał się z problemem tej karty? Jak je przełączyć?

Reasumując.
Dźwięk mam, mikrofon po przepięciu sprzętów na słuchawki mam, programy do nagrywania po uruchomieniu stoją na 0:00 i nie nagrywają
Awatar użytkownika
Yaku
~user
 
Posty: 705
Dołączenie: 18 Sie 2005, 14:15
Pochwały: 3Aim sc808 problem - nie nagrywa. jak ustawić wykrywanie k.ma

Postprzez mustyzoglin 01 Lip 2022, 09:41

The Audacity recording tool fails to recognize the mother card, which is an issue I'm attempting to fix without having to reload the drivers all the time. In fact, I'm unable to record in this software after using the headphones (with the amplifier unplugged, so nothing occurred). Only one extra card is detected, and that one does not pick up sound. We need a "mother" recording device.


octordle
mustyzoglin
~user
 
Posty: 3
Dołączenie: 01 Lip 2022, 05:32
Powróć do Sterowniki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości