• Ogłoszenie:

Zniknęły posty

Opinie, sugestie, pomysły odnośnie strony oraz Forum Programosy.
Tutaj również znajdziesz ważne informacje od zarządu Forum.

Zniknęły posty

Postprzez XMan 1 03 Kwi 2014, 20:57

reklama
Do tej pory nie zauważyłem nic złego na tym portalu oraz forum, co najwyżej to można chwalić.
Mam tylko jedno pytanie, dlaczego moje ostatnie posty są usuwane i dlaczego w innych tematach pomimo moich odpowiedzi
nie mam prawa się wypowiadać jak się robi ze mnie debila...
To jest niezgodne z żadnym regulaminem i mam prawo zablokować forum :(
nie-da-sie-nic-zrobic-zamula-fixed-vt139644s40.html
Taką samą sytuację miałem kilkanaście lat temu i dałem sobie szybko radę :)
Tak, wiem że nie jestem uprawniony, tak więc po jaką cholerę jestem co chwilę wymieniany jak nic Panu Bogu nie jestem winien ani rozwaleniu kompa :?:
Nie toleruję wulgaryzmu, chamstwa oraz kłamstwa.
"Mniej adrenaliny, więcej endorfin"

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
XMan 1
~user
 
Posty: 681
Dołączenie: 11 Paź 2013, 20:39
Miejscowość: PL
Pochwały: 40



Chamskie zachowania, usuwanie postów oraz kłamstwo

Postprzez Tres3K 03 Kwi 2014, 21:05

Bezpieka to królestwo Sality, a jak Ty wyjechałeś np. z usunięciem Aero po naprawieniu sprzętu, to się nie dziwie, że bezwartościowe posty zostawały usuwane...
OFF :arrow: CPU : AMD Phenom II X4 945 3GHz + BOX Cooler MoBo : AsRock N68C GS-FX RAM : GOODRAM 3gb DDR2 GPU : Radeon HD7770 OC HDD : WD 500GB PSU : Chieftec 400W CASE SPC Brutus M23 Pure Black NET 34/2,5 [mb]
ON :arrow: Acer Aspire E1-571
Awatar użytkownika
Tres3K
~user
 
Posty: 464
Dołączenie: 17 Lis 2012, 22:58
Miejscowość: Tak.
Pochwały: 11



Zniknęły posty

Postprzez MaTi 03 Kwi 2014, 22:10

XMan 1, tak jak napisałem w poprzednim PW do Ciebie, w dziale bezpieczeństwo gdzie są analizy logów pomagają tylko osoby, które posiadają odpowiednią wiedze. Podpowiedź osób, które takowej wiedzy nie posiadają mogą tylko zaszkodzić i wprowadzać zamieszanie w temacie. Dlatego też tego typu posty są usuwane. Nie jest to chamskie zachowanie, tylko troska o użytkowników, którzy szukają tutaj fachowej pomocy.

Zapraszamy do udzielania się na forum w miłej atmosferze. Pozdrawiam.

Temat zamykam. Mam nadzieje, że sprawa została wyjaśniona i nie będzie dalszych, niepotrzebnych zgrzytów. W razie wątpliwości zapraszam do korespondencji prywatnej.
Awatar użytkownika
MaTi
@admin
 
Posty: 3620
Dołączenie: 31 Paź 2003, 14:22
Miejscowość: Dąbrowa Górnicza
Pochwały: 206




Powróć do Użytkownicy o Programosy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość