• Ogłoszenie:

Zmiana w menu konteksowym_utrudnienie dla normalnej pracy

Wszystko na temat programów: skąd pobrać, instalacja, użytkowanie, problemy, poszukiwane programy.

Zmiana w menu konteksowym_utrudnienie dla normalnej pracy

Postprzez tenzin 05 Wrz 2017, 17:33

reklama
Witam,

wlaczam komputer (pod XP) klikam na dowolny folder a tu zamiast plik otworzyć to wyskakuje opcja szukaj.
W momencie gdy klikam prawym przyciskiem myszy na najwyższym miejscu pojawia się wyszukaj i trzy kropki.
Tuż pod tym jest Microdicom DICOM Viever (nie znam tego programu) i dopiero na 3 miejscu opcja otwórz.

Nie wiem co sie stalo, czy to jakiś wirus i jak szybko to zmienić?


Edit:

Przypomniałem sobie, że jakiś czas temu zmieniałem ikonę pliku katalogu.
Wszedłem tam, patrzę a tu:
Image

Tylko nie bardzo wiem, jak to cofnąć albo jak zmienić te opcje.

Dodano 10.09.2017 15:09:38:
POwiedziano mi, ze moze pomóc punkt przywracania.

znalazłem na dysku ikonę folderu o której pisałem wcześniej i sprawdzilem, jaka była data utworzenia tego pliku.
Ikona ta miala byc podstawa do zmiany ikony systemowego folderu, wiec to musialbyc ten czasookres.

Następnie wszedłem na przywracanie systemu, Dla pewności, wybrałem punkt który był jakies 2 tyfodnie wczesniej przed zapisaniem ikony.



Nie zmieniło to sytuacji nadal, gdy klikam na folder pojawia się opcja wyszukiwania.

I stało się coś jeszcze. Jakieś 2 tygodnie temu zrobiłem porządek na dysku. Porządkowanie zajęlo mi ponad 7 godzin. Uprzątnałem katalogi, pozmieniałem ich nazwy,

uprzątnałem pliki. To było bardzo ważne aby utrzymać ten schemat nazw katalogów.

A ten proces przywracania wszystko przywrocil. sa stare nazwy i syf na dysku :/.



Ok, teraz moge wrzucic puntk przywracania np. tydzien temu, ale to nie rozwiaze problemu z otwieraniem folderów.



Muszę tak zrobić żeby odzuyskać porządek na dysku który utracilem. A jednocześnie chce naprawić mentu kontekstowe.

Proszę o pomoc.
tenzin
~user
 
Posty: 250
Dołączenie: 22 Lip 2008, 18:28



Zmiana w menu konteksowym_utrudnienie dla normalnej pracy

Postprzez omiascvcsa 08 Lip 2023, 15:21

يجب التنويه لضرورة حماية العينين وارتداء قفازات اليدين عند اللجوء لهذه الطريقة؛ لأنّ الصودا الكاوية مادةً ضارّةً جداً ويُحذّر من ملامستها للجلد والعينين، وتُستخدم من خلال صبّها داخل وعاء المرحاض وتركها مدة دقيقتين، ثم غسل المادة بالماء الساخن، وغسل المرحاض وتنظيفه جيّداً، مع وجوب التحقق من تعليمات المُنتج للحصول على نتيجةٍ أفضل واستخدام المادة بالفعاليّة المطلوبة
هنالك الكثير من المُنتجات الكيميائية المُصنّعة خصيصاً لتسليك مجاري الحمّام، إضافةً لتوفّر مُنتجاتٍ أخرى مصنوعة من موادٍ إنزيميّة وبكتيريا طبيعيّة فعّالة لحل المُشكلة، لكن يُراعى الحذر عند استخدام المُنتجات الكيميائيّة؛ لأنها تحتوي على موادٍ كاوية وضارّة بالجلد والعينين،ويجب استخدامها في منطقةٍ تهويتها جيّدة، مع ضرورة اتّباع إرشادات الاستخدام الموجودة على المُنتج، وفي حال مُلامسة المُنتج للسيراميك يُنظّف فوراً حتى لا تُلحق هذه المواد الضرر به.

https://magmoetmotamyzon.blogspot.com/
omiascvcsa
~user
 
Posty: 1
Dołączenie: 08 Lip 2023, 15:20




Powróć do Programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości