• Ogłoszenie:

Zapis ruchów myszki- mause recorder

Możliwość napisania tematu bez konieczności logowania. Zapraszamy do zadawania pytań niezarejestrowanych użytkowników.

Zapis ruchów myszki- mause recorder

Postprzez basiaaa 08 Lip 2017, 07:39

reklama
Bardzo proszę o pomoc. Szukam programu Mause Recorder. To program do zapisywania ruchów myszki. Nie udaje mi sie w pytaniu wkleić zdjęcia wiec wysyłam link gdzie można go zobaczyć https://autohotkey.com/board/topic/59817-mouse-movement-click-recorder/- pod tym adresem jest link do ściągnięcia ale nieaktywny.
Jeśli wchodzenie na link to trudność, przedstawie funkcje widniejące na skórce i ich rozstawienie:

Mause Recorder
Open Save Copy Playback
Record Stop Play


Jest on bardzo precyzyjny i prosty w obsłudze, żaden z programów używanych wcześnie, czy później nie był tak dobry, a ja przy porządkowaniu dysku skasowałam go:(. Jeśli jest ktoś kto ma taki program to proszę odpowiedzieć. Napisze wtedy swój adres mailowy.Chyba ze jest coś innego prostego i dobrego...Program o którym pisze był mały wiec powinna się udać przesyłka mailowa. Pozdrawiam serdecznie wszystkich czytający a szczególnie tych niosących pomoc.
basiaaa
 



Zapis ruchów myszki- mause recorder

Postprzez ToServeAndProtect 08 Lip 2017, 08:55

tutaj znajdziesz link do pobrania
| MSI X470 GAMING PLUS | AMD Ryzen 7 2700 | Kingston HyperX DDR4 Fury Black 16GB | PNY GeForce GTX 1080 XLR8 8GB GDDR5X | AOC Q3279VWFD8 31.5" + IIYAMA ProLite E2407HDS 24" |
| SSD Samsung 860 Evo 512GB + SSD Samsung 830 128GB + SSHD Seagate 2TB + WD Caviar Blue 650GB + WD Caviar Green 1TB | Powered by Supremo FM2 Gold 750W |

Image

Image
Awatar użytkownika
ToServeAndProtect
»ekspert
 
Posty: 14516
Dołączenie: 12 Maj 2006, 16:36
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 461



Zapis ruchów myszki- mause recorder

Postprzez basiaaa 08 Lip 2017, 19:02

Dziękuje za takie piękne poprowadzenie. Jednak żaden ze znajdujących się tam programów nie jest tym którego szukam. Najwyraźniej widać go stronie podanego przeze mnie linku. Inne Mouse recorder przeglądałam a nawet spróbowałam jeden czy dwa, ale nie spełniły pokładanych w nich nadziei. Pozdrawiam serdecznie
basiaaa
 




Powróć do Szybkie Pytania i Odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości