• Ogłoszenie:

Zaginął pies- częstochowa

Tutaj można umieszczać wszystkie sensowne tematy nie pasujące do reszty działów tematycznych. Siadaj, gadaj, opowiadaj ;)

Zaginął pies- częstochowa

Postprzez kilkujadek 24 Mar 2017, 10:57

Może ktoś jest z tych okolic i pomoże. Ja mieszkam daleko od tego miejsca , ale jest to brat mojej Tiny
Image

Kochani, jest Was tu dużo i macie wielu znajomych, w różnych częściach Polski, robiących różne fajne rzeczy. Dzisiaj mija 3 dzień, od zaginięcia Fado - ukochanego przyjaciela wspaniałej rodziny. Szuka go rodzina, szukają go przyjaciele. My czekamy na dobre wiadomości i staramy się pomóc jak możemy. Mam dla Was kilka propozycji i pomysłów jak moglibyście pomoc:
1. Mieszkańcy Częstochowy i okolic. Propozycja na weekend, z której wasze pieski na pewno się ucieszą. Spacerujcie jak najwięcej po terenach na których zaginął Fado. Im więcej oczu go wypatruje i osób szuka tym większa szansa na znalezienie Fado. Rozmawiajcie, pytajcie mieszkańców, pokazujcie zdjęcia i plakaciki.
2. Reszta świata - udostępniajcie gdziekolwiek się da, wklejajcie plakacik (czasami nie da się udostępnić)... Poszukajcie grup rowerowych, motocyklowych, a może paralotniarskich? Może ktoś lata balonem, szybowcem, helikopterem, uprawia jogging lub jeździ quadem - burza mózgów wskazana. Trzeba udostępniać też w grupach niepsich i niecharcich....

Pomóżcie jak tylko możecie! Nie ma złych pomysłów!


Dodano 25.03.2017 16:13:42:
Temat można zamknąć. Pies Fado znaleziony martwy. :cry:
__________
"I am not going to be a star.
I am going to be a legend"
freddie mercury
Awatar użytkownika
kilkujadek
~user
 
Posty: 1733
Dołączenie: 10 Lis 2005, 23:33
Miejscowość: Zielona Góra
Pochwały: 53



Powróć do Pog@duchy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości