• Ogłoszenie:

z vcd do dvd (jak zgrac 5 płytek vcd na dvd)

Kosz, czyli miejsce gdzie wrzucamy wszystkie beznadziejne i nic nie wnoszące tematy.

z vcd do dvd (jak zgrac 5 płytek vcd na dvd)

Postprzez Jojojo 16 Paź 2006, 00:36

mam takie pytanko do fachowców dosatełm 5 płytek o papieżu jego życiorys i chciałem to jakoś zrobić żeby utworzyć 1 płytkę dvd i żeby można było to obejrzeć na otwarzaczu dvd czy jest jakiś sposób na to? dzieki za wszelkie propozycje i rady
Jojojo
~user
 
Posty: 180
Dołączenie: 19 Cze 2005, 22:27
Miejscowość: Łańcut



Postprzez niunka 16 Paź 2006, 12:58

Polacz to wszystko w jedna calosc uzywajac VirtualDub i wypal na DVD.

Kod: Zaznacz wszystko
Aby mozliwe bylo polaczenie dwoch (lub wiecej) czesci filmu musza być skompresowane tymi samymi kodekami i posiadac identyczne parametry (rozdzielczosc, ilosc klatek na sek, etc.). Odpal virtualdub, kliknij File >>> Open video file... i otwórz plik z pierwszą częścią filmu. Nastepnie przejdz do File >>> Append AVI segment... i wybierz drugą część. (Jezeli otrzymasz komunikat o błędzie to znaczy, że obie części posiadają rozne parametry!)
Teraz w zakladce Video i Audio zaznacz opcje Direct stream copy i zapisz film klikając Save AVI w menu File


albo tu masz inny :arrow: Opis
Zichzelf kunnen beheersen is de grootste vorm van heersen
niunka
~user
 
Posty: 232
Dołączenie: 09 Maj 2005, 02:45
Miejscowość: jeszcze nie wiem
Pochwały: 11



Postprzez t0d 17 Paź 2006, 09:07

niunka - w ten sposób będzie miał jeden długi film, a oglądanie 5 pod rząd nawet dla ojca dyrektora może być wyczynem

Jojojo - czy twój odtwarzacz obsługuje divx'y?
rzekłem
Awatar użytkownika
t0d
~user
 
Posty: 3083
Dołączenie: 01 Lut 2006, 22:25
Miejscowość: Łódź
Pochwały: 132



Postprzez Tom@szek 17 Paź 2006, 10:00

t0d

Jojojo wyraźnie napisał :

Jojojo napisał(a):żeby utworzyć 1 płytkę dvd i żeby można było to obejrzeć na otwarzaczu dvd


więc Twój post ma czemu służyć :?:
Jeśli nie masz innych propozycji to nie klep farmazonów. :idea:
Tom@szek
 



Postprzez Jojojo 17 Paź 2006, 22:41

oki dzięki panowie za sugestie juz sobie poradziłem programem ConvertXtoDvd trwało to troszke ale wszystko wyszło i jest oki temat uważam za EXIT....
Jojojo
~user
 
Posty: 180
Dołączenie: 19 Cze 2005, 22:27
Miejscowość: Łańcut




Powróć do Kosz

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 40 gości