• Ogłoszenie:

z Panda Antivirus Platinum

Wszystko na temat programów: skąd pobrać, instalacja, użytkowanie, problemy, poszukiwane programy.

z Panda Antivirus Platinum

Postprzez jaymz69 06 Maj 2005, 09:51

reklama
nagle przestaly dzialac nazwa uzytkownika i haslo potrzebne do aktualizacji automatycznej bazy wirusow i wersji programu pomimo tego iz powinny dzialac jeszcze kilka miesiecy :(
czy wiadomo komus z Was o poprawieniu przez pande bezpieczenstwa?
co mozna zrobic by dalej korzystac z aktualizacji?
z gory dziekuje za podpowiedzi/pomoc :)
jaymz69
~user
 
Posty: 10
Dołączenie: 06 Maj 2005, 09:46



Postprzez JarekMk 06 Maj 2005, 10:32

Witam!
A wystarczylo poszukac...
Kod: Zaznacz wszystko
user: PLATSIETE7  pasword: d48tgv2d

polecam www.serials.ws
witaminka jest do Pandy 7
JarekMk
~user
 
Posty: 5151
Dołączenie: 10 Lis 2004, 13:38
Pochwały: 301



Postprzez Magik 06 Maj 2005, 12:58

jaymz69 napisał(a):nagle przestaly dzialac nazwa uzytkownika i haslo potrzebne do aktualizacji automatycznej bazy wirusow i wersji programu pomimo tego iz powinny dzialac jeszcze kilka miesiecy


Zapewne klucz zostal zablokowany


szakal175 napisał(a):A wystarczylo poszukac...
Kod:
user: PLATSIETE7 pasword: d48tgv2d



Bad user name or password. Please try it again.


Zalecam sprawdzac zanim cos podacie :!: :!:

Looknij sonie www.aclantis.com
wejdz na forum...dzial zona software
to jest hiszpanskie foru ma wiec seriale z pierwsze reki
wystarczy poszukac w tematach

PZDR
Image Image
Awatar użytkownika
Magik
~user
 
Posty: 7956
Dołączenie: 08 Maj 2004, 09:17
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 886



Postprzez jaymz69 06 Maj 2005, 17:53

skorzystalem z podpowiedzi i zajrzalem na wskazana hiszpanska strone i znalazlem tez temat podobny do mojego ale niestety o ile dobrze zrozumialem ktos pisze wlasnie o identycznym problemie jak moj [nawet podaje to samo haslo/uzytkownika] a w odpowiedzi nie ma nowego uzytkownika/hasla tylko kilka zdan po hiszpansku ktorych juz niestety nie umiem zrozumiec :( czy ktos zna hiszpanski i podpowied co tu http://www.aclantis.com/postt14441.html napisano? a moze jest jakies inne wytlumaczenie/inne mozliwosci dzialania?
z gory dziekuje :)
jaymz69
~user
 
Posty: 10
Dołączenie: 06 Maj 2005, 09:46



Postprzez Tauros 06 Maj 2005, 23:16

W dalszym ciągu nie ma kodów do PA 7,07,02.
Jak ktoś ma do będziemy bardzo wdzięczni(z pewnością jest nasz więcej)
Tauros
~user
 
Posty: 17
Dołączenie: 26 Gru 2004, 12:40



Postprzez D>K>A 07 Maj 2005, 18:37

Tu masz kod:
Name: CC3XEXYLEK
Serial: wdcg3rqe

:!: Nie wiem czy one dzialaja :!:
This shizzle my whizzle this is the plot listen up you bizzles forgot slizzle does not give a fuck !!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
D>K>A
~user
 
Posty: 202
Dołączenie: 03 Kwi 2005, 00:44
Miejscowość: NY
Pochwały: 3



Postprzez Magik 07 Maj 2005, 18:44

D!eselek 1.9T napisał(a):Zalecam sprawdzac zanim cos podacie



D>K>A napisał(a):Tu masz kod:
Name: CC3XEXYLEK
Serial: wdcg3rqe



D>K>A napisał(a):Nie wiem czy one dzialaja


At present you don't have active services

To co za problem wejsc na stronke Pandy i sprawdzic?? NIE WIEM

Podawajcie sprawdzone rzeczy

PZDR

Za kazdy kolejny napisany ot tak post ostrzezenie i wezmiecie sie do roboty
Image Image
Awatar użytkownika
Magik
~user
 
Posty: 7956
Dołączenie: 08 Maj 2004, 09:17
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 886



Postprzez Tauros 07 Maj 2005, 21:05

Mam kod i mały pliczek do wymianki , jak ktoś chce to mogę wysłać na priv. bo nie wiem jak gdzieś zamieścić :((
Tauros
~user
 
Posty: 17
Dołączenie: 26 Gru 2004, 12:40



Postprzez Magik 07 Maj 2005, 21:09

Tauros napisał(a):Mam kod i mały pliczek do wymianki , jak ktoś chce to mogę wysłać na priv. bo nie wiem jak gdzieś zamieścić


No to ja wymiekam.....jako przyklejony w tym dziale jest topic o umieszczaniu plikow na serverkach..........Dobry jestes :D :D :D :D

Pozdro
Image Image
Awatar użytkownika
Magik
~user
 
Posty: 7956
Dołączenie: 08 Maj 2004, 09:17
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 886



Postprzez D>K>A 08 Maj 2005, 01:50

user PLATSIETE7
pasword d48tgv2d

no dobra ten musi dzialac !!

Autor postu otrzymał pochwałę
This shizzle my whizzle this is the plot listen up you bizzles forgot slizzle does not give a fuck !!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
D>K>A
~user
 
Posty: 202
Dołączenie: 03 Kwi 2005, 00:44
Miejscowość: NY
Pochwały: 3



Postprzez Magik 08 Maj 2005, 10:47

szakal175 napisał(a):Witam!
A wystarczylo poszukac...
Kod:
user: PLATSIETE7 pasword: d48tgv2d


D!eselek 1.9T napisał(a):Bad user name or password. Please try it again.


D>K>A napisał(a):user PLATSIETE7
pasword d48tgv2d


D>K>A napisał(a):no dobra ten musi dzialac !!


Konczymy temat z Panda.....Jesli ktos bedzie mial cos dzialajcego to zapraszam na PW, temat otworze

PZDR
Image Image
Awatar użytkownika
Magik
~user
 
Posty: 7956
Dołączenie: 08 Maj 2004, 09:17
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 886



Postprzez Lucky_Luk 09 Maj 2005, 10:47

Witam

Urzywam wersji Pandy 7.05.04 od poltora roku i 3 dni temu pojawil sie problem z USER ID. Wpisalem klucz podany powyzej i zaczelo od nowa dzialac, ale z tego co wiem nie wszystkim.
Ja instaluja pande wrzucam jeszcze dwa pliki do glownego katalogu i wpisuje pozniej w opcjach usera i haslo.
Ponizej zamieszczam linki do tych plikow moze one pomoga.
Jezeli u mnie dziala to moze u was tez powinny.


http://s35.yousendit.com/d.aspx?id=0XQDTYA91NX7Y0OQYS5FB8UWTK


http://s35.yousendit.com/d.aspx?id=15WKAGGEH2YGH03RN41COQPBKK

Edit By D!eselek
to tak na przyszlosc...nasze forum kodu [hide] nie obsluguje wiec nie musicie dopisywac

PZDR
Awatar użytkownika
Lucky_Luk
~user
 
Posty: 7
Dołączenie: 08 Maj 2005, 10:33
Miejscowość: okolice Tarnowa



Postprzez Magik 09 Maj 2005, 11:15

jaymz69 napisał(a):czy wiadomo komus z Was o poprawieniu przez pande bezpieczenstwa?


Tak wiadomo......Ale dotyczy to wersji titanium 2005 i IS 2005.....Wprowadzili cos takiego jak TruePrevet co w zalozeniu ma poprawic heurystyke i musze z przykroscia stwierdzic ze tak jest bo Pandy osobiscie nie lubie/czyt. nie cenie :D

Dalej nie radzi sobie z trojanami...Fakt wykrywa je ale z usuwaniem jest cieniutko.....Platinum 7 w porownaniu z produktami konkurencji wypada juz blado i nic na to nie pomogla aktualizacja silnika wprowadzona wraz z wersja 7.07.xxx

PZDR
Image Image
Awatar użytkownika
Magik
~user
 
Posty: 7956
Dołączenie: 08 Maj 2004, 09:17
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 886



Postprzez Lucky_Luk 09 Maj 2005, 11:28

D!eselek 1.9T napisał(a):Tak wiadomo......Ale dotyczy to wersji titanium 2005 i IS 2005.....Wprowadzili cos takiego jak TruePrevet co w zalozeniu ma poprawic heurystyke i musze z przykroscia stwierdzic ze tak jest bo Pandy osobiscie nie lubie/czyt. nie cenie :D

Dalej nie radzi sobie z trojanami...Fakt wykrywa je ale z usuwaniem jest cieniutko.....Platinum 7 w porownaniu z produktami konkurencji wypada juz blado i nic na to nie pomogla aktualizacja silnika wprowadzona wraz z wersja 7.07.xxx

PZDR



Jezeli tak myslisz to czy moglbys podac racjonalny zamiennik Pandy?
Chodzi o to zeby nie zajmowal duzo pamieci, mial wbudowany firewall, i nie zwalnial kopiowania jak to ma miejsce np w Nortonie.
Jak narazie probowalem wyzej wymienionego, avasta i noda.

Myslalem ostatnio nad zmiana antywira na cos nowszego ale jakos nie wiem na co i bylbym bardzo wdzieczny za rade.
Awatar użytkownika
Lucky_Luk
~user
 
Posty: 7
Dołączenie: 08 Maj 2005, 10:33
Miejscowość: okolice Tarnowa



Postprzez Magik 09 Maj 2005, 11:42

Lucky_Luk napisał(a):Myslalem ostatnio nad zmiana antywira na cos nowszego ale jakos nie wiem na co i bylbym bardzo wdzieczny za rade.


hmmm...

Lucky_Luk napisał(a):avasta


poszperaj na forum, poznasz moje zdanie....

Lucky_Luk napisał(a):noda.


niedlugo wyjdzie wersja 2.5 i bedzie NAPRAWDE godna uwagi....co nie oznacza iz tej 2.xxx laury sie nie naleza:)


Lucky_Luk napisał(a):Jezeli tak myslisz to czy moglbys podac racjonalny zamiennik Pandy?


Tzn, mysle.....Niech to nie zabrzmi non-szalancko ale ja to wiem....Powiedzmy ze z wlasnego doswiadczenia i zamilowania do tematyki bezpieczenstwo :D

McAfee 7 Home edition......ciut starsza wersja ale zawiera firewalla i po aktualce bedzie miala silnik z 8, czyli naprawde konkret.....Dodam tylko ze jest lekki......I dom moge za niego zastawic:)

PZDR
Image Image
Awatar użytkownika
Magik
~user
 
Posty: 7956
Dołączenie: 08 Maj 2004, 09:17
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 886



Postprzez Lucky_Luk 09 Maj 2005, 12:06

A jakiego ty urzywasz?? I co jest w nim takiego ze nie urzywasz innego.

Jezeli moglbys opisac "jaka byla twoja historia:)" antywirusow.
Awatar użytkownika
Lucky_Luk
~user
 
Posty: 7
Dołączenie: 08 Maj 2005, 10:33
Miejscowość: okolice Tarnowa



Postprzez Magik 09 Maj 2005, 12:23

Lucky_Luk napisał(a):Jezeli moglbys opisac "jaka byla twoja historia:)" antywirusow.


To jest kawalek mojej historii napisanej w zeszlym roku
Hey.....Nie bez powodu dyskusje na temat antywirow nazywane sa czesto "temat rzeka".....Bo tylu ilu nas tu jest to tyle tez i bedzie opini.....Nie chce sie tu wypowiadac, ktory jest najlepszy....Moge ci tylko napisac moje spostrzezenia z uzytkowanych programow...Na poczatku byla Panda AV(szybka, zzerala mala zasobow, duza baza wirusow, czesta aktualizacja lecz zawiodla mnie 2x przez co musialem zrobic reinstall i skonczyla sie z nia przygoda), potem Panda Platinum IS(troche "ciezsza", lecz wykrywala tez mailware, spyware i miala tez nowszy silnik skanujacy, bardzo slabo radzila sobie z wirusami skrypowymi i musilalem jej takze podziekowac)....Koejny jezdziec to McAfee Virus Scan 8.0(wg. mnie najlepszy wybor jakiego dokonalem; duza baza wirusow, lekki, skuteczny monitor, doskonale radzil sobie z wirusami skryptowymi, nie wpuscil mi niczego, sa z nim tylko problemy na win 2k, dlatego tez musialem szukac czegos nowego)...Hmm nie moge wspomniec o Kasperskym v4.0(strasznie mulil mi kompa, wpuscil 2 trojany i wystepowaly problemy z zamykaniem systemu[wersja 4.5 jest nie do z darcia])...Obecnie uzywam kontrowersyjnego(niektorzy zamordowaliby, a inni daliby sie powiesic za Symantec Very Happy) NAV-a 2005 Pro z NIS-a i jestem z niego zadowolony....Jak dla mnie bezproblemowy(choc wooolny, ale monitor skuteczny--->sprawdza plili jeszcze przed pobraniem z neta i nie wpuscil mi jeszcze niczego(jesli chodzi o virki, exploity itp...bo ma malutkie problemy z niektorymi trojanami) choc baza wirusow to tylko 67tys z hakiem, a obecnie Panda ma juz w bazie ponad 80tys....
To jest moje zdanie na temat tego czego uzywalem.....Pozdro



Lucky_Luk napisał(a):A jakiego ty urzywasz??


Ktos przez moja nieobenosc zainstalowal mi Kasperskiego 5.0, usunal Nortona i dlatego produkt Pana Jewgienija jest teraz na mym kompie......I chyba razcej chwile posiedzi...Za krotko go uzywam zeby moc cos wiecej pwoeidziec....Na ten moment iz jest lzejszy od Nav'a, wieksza baza wirosow, skanuje archiwa zabezpieczone haslem czego Norton nie robil

Lucky_Luk napisał(a):I co jest w nim takiego ze nie urzywasz innego.


Nortonowi ufalem, Kasperskiemu moglbym zycie powierzyc:)..Rozumiesz metafore :D
Za krotko go jeszcze uzywam....Za pare dni moge cos wiecej napisac

PZDR

Autor postu otrzymał pochwałę
Image Image
Awatar użytkownika
Magik
~user
 
Posty: 7956
Dołączenie: 08 Maj 2004, 09:17
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 886



Postprzez Lucky_Luk 09 Maj 2005, 12:47

Bede probowal McAfee zobaczymy co on pokaze.

Zdam relacje pozniej, na dniach mysle.
Choc z drugiej strony nie wiem czy jest sens jezeli z pandy jestem zadowolony w pelni.
Awatar użytkownika
Lucky_Luk
~user
 
Posty: 7
Dołączenie: 08 Maj 2005, 10:33
Miejscowość: okolice Tarnowa



Postprzez Magik 09 Maj 2005, 12:56

Lucky_Luk napisał(a):Bede probowal McAfee zobaczymy co on pokaze.


Na pewno wiecej niz Panda...Moje zdanko na temat VS 9.0

Produkt Network Assoctiates został poprawiony w skuteczności blokowania nieznanych robaków przedostających się przez poczte mail. Poczta przychodząca i wychodząca jest teraz dogłębnie sprawdzana pod kątem zagrożenia płynącego z sieci. Znakomicie współpracuje z Naszym SP2 PL. Otrzymał certyfikat ICSA Labs i AV-Test.org za 100% wykrywalność wirusów. Wizualnie został zmieniony poprzez dodanie pastelowych kolorów, plus nowa ikonka
Inne funkcje znane z VS.8.0 pozostały bez zmian. Odczuwalna jest szybsza praca antywirusa (mam takie wrażenie, jakby szybciej skanował).
Wykrywalność wirusów, trojanów i spyware jest bardzo dobra. Skaner szybko wyłapuje wszelkie zagrożenia, podobnie jak wersja 8.0 skanuje dyski, aby potwierdzić i wykluczyć możliwość przedostania się wirusa czy szpiega (dialer).

PZDR
Image Image
Awatar użytkownika
Magik
~user
 
Posty: 7956
Dołączenie: 08 Maj 2004, 09:17
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 886




Powróć do Programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości