• Ogłoszenie:

z nagranymi płytami dvd

Tutaj można umieszczać wszystkie sensowne tematy nie pasujące do reszty działów tematycznych. Siadaj, gadaj, opowiadaj ;)

z nagranymi płytami dvd

Postprzez Adam-AND1 09 Maj 2005, 09:10

wczoraj kupiłęm nagrywarke DVD z LG (LG SuperMulti DVD+/-RW GSA-4163B retail) i odrazu spróbowałem przegrać film na DVD. kopiowanie zostało zakończone pomyslnie ... (kopiowałem za pomocą NERO... ) problem w tym że nie odtwarza mi tej skolowanej płyty DVD na kinie domowym (mam kino z panasonica model : SA-HT500 mam też drugi odtwarzacz DVD w swoim pokoju THOMSON DTH-210) ani na jednym ani na drugim nie odtwarza przegranego filmu :-( orginał działa bez zarzutu ... acha przegrana płyta odtwarzana jest bez problemu na nagrywarce DVD wyżej wymienionej ... ( nagrywałem na płytach DYSAN DVD+R 4,7GB 8x - z prędkością 8x czy to ma jakieś znaczenie jaka prędkością się nagrywa płyty ?? (oczywiście poza czasem oczekiwania na wypaloną CD :wink: ) w czym tkwi błąd ? może robie coś źle ? bądz kupiłem złe płyty DVD ??
Awatar użytkownika
Adam-AND1
~user
 
Posty: 448
Dołączenie: 28 Sty 2004, 10:23
Miejscowość: Katowice
Pochwały: 3



Postprzez nekramakir 09 Maj 2005, 09:23

mam taki sam problem, albo moze mialem. probowalem nagrywac najwolniej jak sie dalo, ale czasem plyty nagrane szybciej dzialaly, a tenagrane wolniej nie. sprawdzilem wiec czy nie jest to problem plyt i sie okazalo....
nie wiem czy uciebie bedzie podobnie ale na plytach TDK i verbatimkach moge nagrywac z szybkoscia jaka chce i na stacjonarnym odtwarzaczu chodzi wszystko jak trzeba....
tato tato, co oznacza format c completed??
- to znaczy ze juz k..wa nie zyjesz
:D:D:D:D
Awatar użytkownika
nekramakir
~user
 
Posty: 212
Dołączenie: 20 Lis 2004, 11:11
Miejscowość: toruń
Pochwały: 21



Postprzez rj007 09 Maj 2005, 10:44

Filmy dvd najlepiej przegrywac takimi programami jak:
Shrink dvd - sluzy do ripowania filmow z 8,4 gb na 4,7
dvd decrypetr - sluzy do ich nagrywania

filmy dvd najlepiej nagrywac jak najwolniej i na dobrych plytach ktore sa w cenie juz 2 zlotych wiec zaden wydatek
Awatar użytkownika
rj007
~user
 
Posty: 16
Dołączenie: 30 Mar 2005, 10:31
Pochwały: 1



Postprzez nekramakir 09 Maj 2005, 11:09

rj007 napisał(a):dvd decrypetr - sluzy do ich nagrywania




decrypter jest do nagrywania plyt zabezpieczonych na kompa. omija zabezpieczenia i masz film bez zabezpieczen na dysku.
ja go uzywam i zawsze sie sprawdza
tato tato, co oznacza format c completed??
- to znaczy ze juz k..wa nie zyjesz
:D:D:D:D
Awatar użytkownika
nekramakir
~user
 
Posty: 212
Dołączenie: 20 Lis 2004, 11:11
Miejscowość: toruń
Pochwały: 21



Postprzez memex 23 Maj 2005, 08:17

nekramakir napisał(a):decrypter jest do nagrywania plyt zabezpieczonych na kompa. omija zabezpieczenia i masz film bez zabezpieczen na dysku.
ja go uzywam i zawsze sie sprawdza

Niestety - u mnie DVDDecrypter nie zawsze się sprawdza, chociaż do niedawna też myślałem, że jest niezawodny. Ostatnio bardzo niemile mnie "zaskoczył". Ripowałem płytkę DVD, niby wszystko poszło gładko jak zwykle. Po nagraniu płyty okazało się, że nie mogę jej odtworzyć w odtwarzaczu DVD. Natomiast w nagrywarce płyta odtwarza się bez problemu. Żeby było "ciekawiej" to gdy chciałem zripować zawartość skopiowanej płyty (kopii), DVDDecrypter zakomunikował, że płyta jest pusta. W akcie despearacji zripowałem zawartość oryginalnej płyty programem DVD Fab Gold i ponownie nagrałem. Tym razem kopia płyty działa bez zarzutu.
memex
~user
 
Posty: 1
Dołączenie: 23 Maj 2005, 08:08




Powróć do Pog@duchy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości