• Ogłoszenie:

z instalacją

Tutaj można umieszczać wszystkie sensowne tematy nie pasujące do reszty działów tematycznych. Siadaj, gadaj, opowiadaj ;)

z instalacją

Postprzez Marcin1 05 Kwi 2005, 18:02

A więc ściągnąłem gre. Zamontowałem obraz Alcoholem. zainstalowałem. Nie wiem czemu ale po instalacji pojawiło się ponownie okno instalacyjne. Niepotrzebnie wcisnąłem 3razy next i prawie nadpisałem gre. Prawie bo przy 26% pojawił sie następujący błąd:
Image
Zrestartowałem kompa i spróbowałem ponownie lecz błąd ciągle powtarza sie w tym samym momencie instalacji :( Pomocy :(

Wydaje mi się, że plik z obrazem nie jest uszkodzony, bo w końcu za pierwszym razem się zainstalował :?

Autor postu otrzymał pochwałę
Marcin1
~user
 
Posty: 255
Dołączenie: 09 Sty 2005, 13:07
Miejscowość: Kaliska
Pochwały: 12



Postprzez Hunt3R 05 Kwi 2005, 19:59

spróbuj odinstalowac gre (jezeli ja zainstalowales) przez chociarzby dodaj/usun programy
jezeli nie amsz tam tej gry skasuj katalog z ta gra i jej plikami i wyczysc rejestr programem RegCleaner
i po tym ponownie odpal instalację
Awatar użytkownika
Hunt3R
 
Posty: 1074
Dołączenie: 21 Lut 2004, 01:49
Pochwały: 43



Postprzez Marcin1 05 Kwi 2005, 20:22

Co do ostrzeżenia to sorry (małe problemy z netem :? )

A co do tematu:
Coś tam usunąłem ręcznie z rejestru (RegCleaner) nie może znaleźć :(
Ale błąd występuje nadal. Dziwi mnie tylko, że gdy wrzucam do kosza folder z grą który jest zupełnie pusty, wyświetla sie komunikat:
Image
Marcin1
~user
 
Posty: 255
Dołączenie: 09 Sty 2005, 13:07
Miejscowość: Kaliska
Pochwały: 12




Powróć do Pog@duchy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości