• Ogłoszenie:

Wyszukiwarka google - wyniki wyszukiwania w innych krajach

Wszystko odnośnie szerokiej tematyki Internet, oraz sieci komputerowe

Wyszukiwarka google - wyniki wyszukiwania w innych krajach

Postprzez fumario 20 Mar 2023, 11:35

reklama
Mam takie pytanie odnośnie wyszukiwarki google, dodam, że przed założeniem tematu trochę szukałem informacji w Internecie, ale bezskutecznie, do reczy: jeżeli szukam czegoś w google, to chce żeby szukało mi wyników w innych krajach jak Polska. Dla przykładu jest taki model walizek "ormi 801" (te walizki produkowane są na cały świat, więc praktycznie z każdego kraju muszą być wyniki), wpisuje to w google, a on od razu ładuje mi wyniki w pl, to samo w wyszukiwarce google image. Czytałęm, żeby w ustawieniach zmienić język i szukać w innym języku, wchodze np na google.de, wszystko jest po niemiecku, ale i tak wyniki w pl. Wydaje mi się, że wyszukiwanie google uzależnione jest lokalizacji. Można jakoś zmienić lokalizację? A może myle się z tą lokalizacją, może ktoś wie jak rozwiązać ten problem, zależy mi na dużych wynikach z wszystkich krajów, pozdrawiam
fumario
~user
 
Posty: 3
Dołączenie: 07 Lis 2022, 17:32



Wyszukiwarka google - wyniki wyszukiwania w innych krajach

Postprzez MultiXx 20 Mar 2023, 11:37

Cześć! Niedawno przeprowadziłem się do Polski i musiałem wynająć mieszkanie. Szczerze mówiąc, znalezienie odpowiedniego miejsca do życia było dla mnie prawdziwym wyzwaniem. Problem polega na tym, że mieszkania są bardzo drogie, ale jest też mnóstwo ogłoszeń wynajmu. W końcu z rentola.pl zdecydować się wśród całej tej obfitości nie jest tak łatwo
Postanowiłem posłuchać jego rady i nie żałuję, ponieważ na tej stronie udało mi się znaleźć ogromną liczbę odpowiednich dla mnie propozycji na wynajem domów.
MultiXx
~user
 
Posty: 3
Dołączenie: 08 Lis 2022, 06:18




Powróć do Internet & Sieci

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości