• Ogłoszenie:

Wygasł czas aktywacji windows xp home edition

Wszystko odnośnie systemów z rodziny Microsoft

Wygasł czas aktywacji windows xp home edition

Postprzez havarian20 10 Lip 2013, 19:55

reklama
Witam! Mam zainstalowanego Windowsa XP Home Edition SP3 i przez miesiąc od instalacji prosił mnie o jego aktywację tle ze zupełnie olałem sprawe :wink: i tego nie zrobilem i od tej pory nie moge zalogowac sie do systemu windows zamiast tego wita mnie takim komunikatem:

-"Zanim można będzie wykonać logowanie, ta kopia systemu Windows musi być aktywowana w firmie Microsoft.
Czy chcesz aktywować system windows?"
i potem mam do wyboru kliknij "Tak" to windows przystąpi do aktywacji (która w moim przypadku kończy się nie oczekiwanym błędem i wyłącza komuter) i opcja "Nie" po której zostaje wyłaczony sytem windows
Przez ten komunikat nie mogę dostać się normalnie do systemu windows i naprawić problemu nawet w trybie awaryjnym.
havarian20
~user
 
Posty: 3
Dołączenie: 10 Lip 2013, 19:39



Wygasł czas aktywacji windows xp home edition

Postprzez naffie 10 Lip 2013, 21:59

Przyjmijmy ze jest to kopia zapasowa windowsa, a orginał masz gdzieś zakupiony ;)

http://www.infopage.pl/2009/04/16/blokowanie-wpa-nie-trzeba-juz-rejestrowac-systemu-antiwpa/
Sciągasz ten programik, rozpakowywujesz i wrzucasz pliki na pendrivea którego litera załóżmy to "f"

Włączasz kompa z kopią windowsa :)

Jak wywali Ci monit o aktywację klikaj grzecznie dalej, dalej, podaj jakikolwiek serial i kliknij dalej. Wtedy Windows wywali Ci komunikat że ten klucz jest nieautoryzowany. Będziesz miał do wyboru: Telefon, Ponów próbę i Przypomnij mi później. Ale możesz jeszcze kliknąć "odwiedź witrynę pomocy aktywacji firmy Bill'a w sieci Web". Jak to klikniesz to otworzy się IE. W pasku adresu wpisujesz F:\ i jesteś na swoim pendrive = możesz uruchomić programik.
Awatar użytkownika
naffie
~user
 
Posty: 186
Dołączenie: 11 Lis 2012, 19:46
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 6



Wygasł czas aktywacji windows xp home edition

Postprzez havarian20 10 Lip 2013, 23:25

Anti wpa juz uzywalem wczesniej i nic to nie dalo w dodatku to działa tylko wtdy gdy system nie zostanie jeszcze zablokowany a to nastąpiło co juz opisywałem wyżej
havarian20
~user
 
Posty: 3
Dołączenie: 10 Lip 2013, 19:39



Wygasł czas aktywacji windows xp home edition

Postprzez Mikou@j 10 Lip 2013, 23:33

havarian20, system jest oryginalny ??
ASUS TUF Gaming FX505DT R5-3550H/16GB || XBOX ONE + LG 43UJ6307 || Nintendo Switch ||
Image
"Nothing is true, everything is permitted"
NIE POMAGAM NA PW :!:
Awatar użytkownika
Mikou@j
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 12734
Dołączenie: 03 Sty 2006, 21:48
Miejscowość: Katowice
Pochwały: 1007



Wygasł czas aktywacji windows xp home edition

Postprzez havarian20 10 Lip 2013, 23:41

I chyba nie pojełęś o co mi dokładnie chodzi w tym trybie gdzie wyświetla mi komunikat o nie zaktywowanym systemie windows nie jestem wstanie podjąć żadnej akcji która pozwoli mi dostać się do systemu windows bo kiedy klikam tak aby podjąc działania mające na celu aktywacje systemu to pojawia mi sie komunikat ze został juz zaktywowany i klikam ok (i nie ma innych opcji do wyboru) ale kiedy to zrobie wraca do punktu wyjścia i wylogowuje mnie z użytkownika gdzie kiedy z powrotem się zaloguje to znowu wszystko zaczyna sie od nowa. A ja chce uniknac ponownej reinstalacji systemu

Dodano Dzisiaj, 23:44:
tak

Dodano Dzisiaj, 23:49:
System jest oryginalny zakupiony prze zemnie w wersji pudełkowej 4 lata temu
havarian20
~user
 
Posty: 3
Dołączenie: 10 Lip 2013, 19:39



Wygasł czas aktywacji windows xp home edition

Postprzez naffie 11 Lip 2013, 00:04

Jak to? Robiłeś dokładnie to co Ci napisałem?

"Jak wywali Ci monit o aktywację klikaj grzecznie dalej, dalej, podaj jakikolwiek serial i kliknij dalej. Wtedy Windows wywali Ci komunikat że ten klucz jest nieautoryzowany. Będziesz miał do wyboru: Telefon, Ponów próbę i Przypomnij mi później. Ale możesz jeszcze kliknąć "odwiedź witrynę pomocy aktywacji firmy Bill'a w sieci Web". Jak to klikniesz to otworzy się IE. W pasku adresu wpisujesz F:\ i jesteś na swoim pendrive = możesz uruchomić programik." ??
Nie masz dostępu do Internet Explorera?

W trybie awaryjnym bez obsługi sieci nie powinno wyświetlać tego komunikatu.
Jak używałeś Anti wpa skoro "nie mozesz sie zalogować" ?
Jak już sie zalogujesz to zamiast tego mozesz użyć jakiegoś aktywatora.
Awatar użytkownika
naffie
~user
 
Posty: 186
Dołączenie: 11 Lis 2012, 19:46
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 6




Powróć do System Windows

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości