• Ogłoszenie:

word 2003 profesional pl długość spacji

Wszystko na temat programów: skąd pobrać, instalacja, użytkowanie, problemy, poszukiwane programy.

word 2003 profesional pl długość spacji

Postprzez Dr@GuN 22 Maj 2005, 21:54

reklama
word 2003 profesional pl długość spacji , powiedzcie jak ją zmieńić , bo ni h*** nie mogę znaleść nigdzie a napewno nie w ich p*******j pomocy :oops:
I zapłoną piekielnym ogniem wasze serwery, gdyż zabezpieczenia ich wątłe, a podatnośc na buffer overflowy ogromna. I zaprzestaną działania wasze routery a wasze niewiasty nosić będą pakiety w kubłach, a tam będzie płacz, zgrzytanie zębów, 404 i request timeout.
Awatar użytkownika
Dr@GuN
~user
 
Posty: 1814
Dołączenie: 06 Mar 2005, 15:01
Pochwały: 30



Postprzez MUTOPOMPKA 22 Maj 2005, 22:10

długość spacji w Wordzie? A co Ty chcesz zrobić?
Ubuntu user (Lucid - 10.04)
Awatar użytkownika
MUTOPOMPKA
^zasłużony
 
Posty: 9184
Dołączenie: 17 Lis 2004, 21:38
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 787



Postprzez Dr@GuN 22 Maj 2005, 22:12

ja nic ale moja matka coś tam pisze , jakąś pracę czy coś i sie z ciotką zgadały , a tamta twierdzi że da sie coś takiego zmieńić , ja byłem w szoku bo pierwszy raz o czymś takim słyszałem , to jak zna ktoś taką opcję ?? bo chodzi o to aby zmieńić w już zapisanym tekście długoś na
" 1,5 "
I zapłoną piekielnym ogniem wasze serwery, gdyż zabezpieczenia ich wątłe, a podatnośc na buffer overflowy ogromna. I zaprzestaną działania wasze routery a wasze niewiasty nosić będą pakiety w kubłach, a tam będzie płacz, zgrzytanie zębów, 404 i request timeout.
Awatar użytkownika
Dr@GuN
~user
 
Posty: 1814
Dołączenie: 06 Mar 2005, 15:01
Pochwały: 30



Postprzez MUTOPOMPKA 22 Maj 2005, 22:14

Dr@GuN napisał(a):ja nic ale moja matka coś tam pisze , jakąś pracę czy coś i sie z ciotką zgadały , a tamta twierdzi że da sie coś takiego zmieńić , ja byłem w szoku bo pierwszy raz o czymś takim słyszałem , to jak zna ktoś taką opcję ?? bo chodzi o to aby zmieńić w już zapisanym tekście długoś na
" 1,5 "

Na 1.5 (i mniej lub więcej) możesz zmienić tylko:
a) Odstępy pomiędzy wierszami
b) odstępu pomiędzy znakami

Może chodzi o DŁUGĄ SPACJĘ???

Autor postu otrzymał pochwałę
Ubuntu user (Lucid - 10.04)
Awatar użytkownika
MUTOPOMPKA
^zasłużony
 
Posty: 9184
Dołączenie: 17 Lis 2004, 21:38
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 787



Postprzez Dr@GuN 22 Maj 2005, 22:15

dobra wszystko sie wyjaśniło dzięki za fatyge , ps masz plusa :D
I zapłoną piekielnym ogniem wasze serwery, gdyż zabezpieczenia ich wątłe, a podatnośc na buffer overflowy ogromna. I zaprzestaną działania wasze routery a wasze niewiasty nosić będą pakiety w kubłach, a tam będzie płacz, zgrzytanie zębów, 404 i request timeout.
Awatar użytkownika
Dr@GuN
~user
 
Posty: 1814
Dołączenie: 06 Mar 2005, 15:01
Pochwały: 30



Postprzez Tom@szek 22 Maj 2005, 22:16

Zerknij na to - dłuższa spacja

Image
Tom@szek
 



Postprzez Dr@GuN 22 Maj 2005, 22:20

dzięki ale chodziło o wogule co innego , mam jak to starsza osoba , nie mająca doczynienia z kompami na codzień pomyliła sie i tyle :lol:
I zapłoną piekielnym ogniem wasze serwery, gdyż zabezpieczenia ich wątłe, a podatnośc na buffer overflowy ogromna. I zaprzestaną działania wasze routery a wasze niewiasty nosić będą pakiety w kubłach, a tam będzie płacz, zgrzytanie zębów, 404 i request timeout.
Awatar użytkownika
Dr@GuN
~user
 
Posty: 1814
Dołączenie: 06 Mar 2005, 15:01
Pochwały: 30




Powróć do Programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 18 gości