• Ogłoszenie:

Władca pierścieni bitwa o śródziemie-mapy

Informacje oraz porady dla sympatyków wirtualnej rozrywki.
Instalacja, opinie, solucje... Zapraszamy

Władca pierścieni bitwa o śródziemie-mapy

Postprzez Saint JimmY 06 Gru 2008, 10:48

reklama
Witam. Kupiłem sobie ostatnio grę władca pierścieni bitwa o śródziemie i grałem ze znajomymi przez sieć ale mapy dostępne w grze już mi się znudziły nie mógł by ktoś dodać paru linków do map? (na necie nic nie znalazłem) pozdro :)
Awatar użytkownika
Saint JimmY
~user
 
Posty: 3
Dołączenie: 06 Gru 2008, 10:03
Miejscowość: Kielce



Władca pierścieni bitwa o śródziemie-mapy

Postprzez ToServeAndProtect 06 Gru 2008, 11:42

http://webpages.charter.net/eaxelrod/

Gra jest mało popularna by były do niej robione jakiekolwiek mapy ;)

Autor postu otrzymał pochwałę
| MSI X470 GAMING PLUS | AMD Ryzen 7 2700 | Kingston HyperX DDR4 Fury Black 16GB | PNY GeForce GTX 1080 XLR8 8GB GDDR5X | AOC Q3279VWFD8 31.5" + IIYAMA ProLite E2407HDS 24" |
| SSD Samsung 860 Evo 512GB + SSD Samsung 830 128GB + SSHD Seagate 2TB + WD Caviar Blue 650GB + WD Caviar Green 1TB | Powered by Supremo FM2 Gold 750W |

Image

Image
Awatar użytkownika
ToServeAndProtect
»ekspert
 
Posty: 14516
Dołączenie: 12 Maj 2006, 16:36
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 461



Władca pierścieni bitwa o śródziemie-mapy

Postprzez Matheo1989 13 Maj 2009, 12:13

Sorry że odnawiam temat ale zauważyłem że ktoś tu kolegę Saint JimmY wprowadził w błąd. Gra nie jest tak mało popularna jak się może wydawać, po prostu trzeba umieć szukać żeby coś znaleźć. Sam też szukałem map i natknąłem się na ten temat co mnie dosyć zdziwiło bo http://lordoftherings.filefront.com/files/Battle_for_Middle_Earth/Maps%3B6195 pod tym linkiem jest pełno map, są one podzielone na kategorie no i mamy kilka luzem, jak to widać na stronie. Aby nikt mi nie mówił, że się wtrącam bez racji, że pewnie mapki powstały niedawno, odsyłam do rzucenia okiem na daty dodania map. Mam nadzieje że Jimmy zajrzy do tego tematu i dowie się, że jednak może pograć z kolegami na innych niż standardowe, mapach.

Przed chwilą znalazłem jeszcze coś takiego http://mevault.ign.com/View.php?view=Maps.List. No trochę mapek się znalazło.

PS: Instrukcja, jak zainstalować mapę, jest w opisach niektórych map. Oto jedna z przykładowych instrukcji:
>Install Instructions<

Enter the .zip file, after select the map folders you want.
Press the botton "Extract to" and enter this path following path box:
C:\Documents and Settings\***WINDOWS USERNAME***\Application Data\My Battle for Middle-earth Files\Maps

Press "OK" and your done!

***wINDOWS USERNAME***=Your normal username (replace your normal with that)!

Jak ktoś nie rozumie to polecam google translate i będzie łatwiej.
Matheo1989
~user
 
Posty: 1
Dołączenie: 13 Maj 2009, 12:04



Re: władca pierścieni bitwa o śródziemie-mapy

Postprzez szymonncjusz 11 Lip 2009, 15:19

siema jeśli ktoś jest chętny na gre w bitwe o srodziemie 2 to pisać na gg 9244633
szymonncjusz
~user
 
Posty: 1
Dołączenie: 11 Lip 2009, 15:16




Powróć do Gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości